Радник голови Рівненської облради Тетяна Стельмах:"У крадіжці грошей Майдану мене звинуватили безпідставно"

Ельдар Магомедов не брав участі в подіях Майдану в Рівному. Про це під час судового засідання у Рівненському міськсуді заявила позивач, активістка Майдану, радник голови облради Тетяна Стельмах.

- Інформація, оприлюднена у дописі Ельдара, не відповідає дійсності. Він зазначив, що у мене є будинок, машина тощо. Хочу сказати, що я не маю авто, про яке йдеться, і проживаю у власній квартирі, що можуть підтвердити свідки. Хочу додати, що тоді на рівненському Майдані не було головних, і всі виконували покладені на них функції. Я не одноосібно розподіляла кошти. На що їх витрачати, визначали на Раді Майдану, де збиралися активісти. Самого ж Ельдара двічі через конфлікт з Олександром Кравченком виганяли з Майдану. Він же постійно ставив питання про зняття мене або Олександра Кравченка з посади коменданта Майдану. Також Ельдар їздив за кошти Майдану в Київ, чому є підтвердження. Про допис Ельдара мені повідомила сестра і розповіла, що моя мама з донькою прочитала цю інформацію та після цього потрапила в лікарню. Також мені телефонували багато людей і цікавилися, де я проживаю, яка в мене машина тощо. Окрім того, в мене виникли незручності на роботі, доводилося постійно виправдовуватися. Відтак, я тривалий час перебувала на лікарняному. Всього на Майдані було зібрано майже 200 тисяч гривень, а не півтора мільйона, як казав Майдан, - розповіла Тетяна Стельмах.

У свою чергу, другий позивач, активістка Юлія Герасимюк додала, що під час подій Майдану багато що робилося на емоціях, тож для детального підрахунку коштів не було часу.

- Оприлюднений Ельдаром допис дискредитує нас як активістів і завдав нам чималої шкоди. Спочатку кошти, які жертвували на Майдан, збирали в одну скриньку. Щовечора її відчиняли і при свідках ці кошти рахували та фіксували суму. Свідками були особи, які тоді перебували в наметовому містечку. Про допис Ельдара я дізналася з посилання, яке мені скинули у соцмережах. Далі розпочалися дзвінки від знайомих, я була змушена виправдовуватися за цей наклеп. Також стаття мала для мене психотравмуюче значення, оскільки розпочалися питання не лише від знайомих, але й в університеті. Мене через це зняли зі старости групи в університеті без мого відома, - каже Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні у Рівному суд по справі "Таня, где деньги?"

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.