Заступник голови ОДА допомагає рівнянам он-лайн

35 жителів Рівненщини побувало на особистому прийомі у першого заступника голови ОДА. Дев’ятнадцятеро людей Юрій Приварський прийняв в громадській приймальні облдержадміністрації. Ще шестеро мешканців з різних районів він вислухав у режимі он-лайн зв’язку. Таким чином людям не довелося їхати в Рівне.

У Юрія Приварського просили вирішити житлові та земельні проблеми. Зокрема, представник громади села Бабин Гощанського району звернувся, аби перший заступник голови ОДА посприяв в електрифікації дачних будинків. Мешканці села Малий Мидськ Костопільського району просили допомоги у розширенні генплану забудови населеного пункту. Зверталися також із питаннями соцзахисту, проханням надати матеріальну допомогу.

Загалом на прийомі побували мешканці Костопільського, Острозького, Радивилівського, Дубровицького, Здолбунівського, Гощанського, Рівненського та Корецького районів. Тим часом, третина звернень – від рівнян. Усі озвучені питання Юрій Приварський дав завдання вивчити відповідним службам. У визначений термін людям будуть надані відповіді. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Наступним проводитиме прийом мешканців Рівненщини заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. Він спілкуватиметься з людьми 18 лютого. Аби потрапити на прийом, потрібно попередньо записатися. Для цього можна зателефонувати за номером 695-269 або ж звернутися за адресою: майдан Просвіти, 2, кабінет 107.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.