Затриманого на Рівненщині депутата звільнили з під варти

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" у Корецькому районі було побито і затримано правоохоронцями депутат райради Юрія Коробку. Його доставили до обласного центру і вже завтра слідчий суддя має розглянути справу і обрати міру запобіжного заходу. Наразі слідчий виніс постанову про те, щоб Юрія Коробку звільнити з під варти. Про це повідомив адвокат Юрія Коробки Володимир Шишак.

За словами адвоката, його підзахисний був затриманий неправомірно і є жертвою "замовлення". Раніше прес-служба СБУ у Рівнеській області повідомила, що депутата Корецької райради затримали при отриманні хабаря. 

– Вчора у місті Корці, слідчими управління був затриманий Коробка Юрій Степанович, за підозрою в скоєнні злочину передбаченого частиною третьою, статті 168. Однак він не може бути суб’єктом цього злочину. Він не є посадовою особою і не є службовою особою. Він депутат районної ради, але не обіймає посади у місцевому самоврядуванні і не пов’язаний з отриманням бюджетних коштів. А суб’єктом статті, яку йому інкримінують, може бути тільки посадова особа. Наразі постановою слідчого Юрія Коробку звільнено з під варти згідно ч.3 ст. 278 КПК України. Вже у понеділок на 14 годину Юрія викликають до слідчого,  – говорить адвокат Володимир Шишак.

 

Коментарі

Нас обрахували, ми мали 2 місце на виборах до ВР !!!

Амінь! забули це слово додати.

Після парламенських виборів всі побачили реальний потенціал свободи...

Свобода це партія ,яка зробила майдан, наш час попереду, нас нездикримінувати.
Слава Тягнибоку, слава Осуховському, слава Украіні, Слава Галичині.
Вигнали Януковича , виженемо пороха і Ко .

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.