Рівняни можуть безкоштовно проконсультуватися у офтальмолога

Спілкування та консультація із лікарем відтепер стали швидшими та доступнішими. Сайт "ВСЕ" разом із лікарем-офтальмологом вищої категорії Наталією Мержиєвською відкриває новий онлайн-проект "Запитай у офтальмолога". Саме там кожен, хто раніше не наважувався запитати, чи не мав часу проконсультуватися із фахівцем, – може це зробити в онлайн-режимі.

Все, що потрібно, – це написати своє запитання та надіслати його на електронну скриньку сайту "ВСЕ": vserivne@gmail.com. І вже невдовзі – отримати безкоштовну відповідь-консультацію від лікаря Наталії Мержиєвської. Запитання приймаються до 18 грудня 14 року.

Перший діалог планується на понеділок (22 грудня 2014 року). Тому, якщо у Вас є якісь запитання, – надсилайте на електронну пошту та отримуйте відповідь від кваліфікованого спеціаліста.

P.S.: І не варто думати, що самолікування, або консультація у лише одного лікаря допоможуть швидко знайти панацею від хвороби. Адже іще Гіппократ колись зазначав, що лише консультації декількох лікарів зможуть знайти корінь хвороби, яка ховається у різних куточках нашого організму. Наше здоров'я – це не другорядна річ, це наше щасливе життя!