ДАІшники Рівненщини навчають дітей "Дорожній грамоті"

У рамках проведення заходів під назвою "Увага! Діти на дорозі!" працівники ДАІ продовжують проводити профілактичну роботу з підростаючим поколінням з безпеки дорожнього руху.

Як повідомили у прес-службі ДАІ в Рівненській області, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму є одним із пріоритетних напрямків у діяльності працівників Державтоінспекції Рівненської області. Правоохоронці постійно проводять профілактичні заходи, направлені на попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

У період проведення профілактичних заходів "Увага! Діти на дорозі!" працівники Державтоінспекції організовують Єдині уроки з безпеки дорожнього руху у підшефних загальноосвітніх навчальних закладах області.

Під час зустрічі з малечею інспектори ДАІ намагаються роз’яснити останнім правила поведінки на дорозі та наслідки невиконання вимог ПДР. Правоохоронці у ігровій формі розповідають школярам про основні причини, з яких діти опиняються під колесами транспортних засобів.

Окрім цього, діти з великим задоволенням приймають активну участь у вікторинах, які працівники ДАІ проводять під час зустрічі з ними. Найактивніші учасники отримували в подарунок тематичні блокноти.

– Ми постійно навчаємо дітей вимогам "Дорожньої грамоти". Однак, коли школярі бачать працівників ДАІ у форменому одязі, то зовсім по-іншому сприймають матеріал, який їм намагаються донести правоохоронці. Ми дуже вдячні інспекторам ДАІ, що вони знаходять час для того, щоб прийти до дітей і поспілкуватися з ними. Вони такі зустрічі дуже люблять, – зауважила виконуюча обов’язки директора Рівненського навчально-виховного комплексу №37 Рівненської міської ради Людмила Кащук.

Працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі продовжуватимуть проводити профілактичну роботу з дітьми, аби попередити дитячий травматизм на дорогах області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.