Депутата Рівненської облради звинуватили в "передвиборчих іграх"

Нещодавно сайт "ВСЕ" писав з посиланням на депутата Рівненської облради Степана Молчана про те, як активісти "Правого сектору" вигнали з Рівного знімальну групу телеканалу "Россия 24".

Сьогодні на електронну адресу редакції прийшов лист від партії "Голос народу", яка, за словами депутата, могла б бути причетна до провокацій, які планувались у Рівному. Заради яких, начебто, приїжджала знімальна група російського телеканалу. 

Подаємо текст листа повністю: без скорочення і редагування.

У Рівному почалися передвиборчі ігри: депутат обласної ради проти Голосу народу

Позачергові парламентські вибори в Україні ще неоголошені, проте інформаційні перипетії навколо цієї теми вже розпочинаються. Створення нових політичних партій вже обростає легендами та натяками на приналежність до них різних людей. Зазвичай, нічим не підтвердженими.

Нещодавно депутат Рівненської обласної ради Степан Мовчан на своїй сторінці у "Фейсбуці" опублікував інформацію, що безпосередньо стосується партії "Голос народу". А також він висловив припущення, хто має відношення до політичної сили та свою обізнаність щодо того, яким чином проходив з’їзд партії у Києві. З посиланням на пост депутата інформацію розповсюдили і місцеві ЗМІ. Тому "Голос народу" вважає за необхідне прояснити ситуацію і висловити свою позицію щодо цього.

Ми розуміємо, що як нова політична сила притягуємо до себе інтерес зацікавлених осіб і готові до того, що проти нас можуть використовувати різного роду брудні технології. Проте хочемо наголосити, що ми є центриською партією, яка підтримує українські національні ідеї та демократичні принципи. Також вважаємо, що намагання прив’язати таємничу історію з російськими журналістами в Рівному до заходу, що організовувала партія, є спробою дискредитувати нашу політичну силу.

Пан Мовчан, який і дав інформаційний привід у цій історії, судячи з усього знаходиться в тісних зв’язках із спецслужбами. Адже з оприлюдненої ним у "Фейсбуці" інформації можна зробити висновок, що він знає про перебіг всіх спецоперацій ФСБ, і водночас володіє інформацією про те, хто і кому допомагав проводити партійні з’їзди. Цікаво тільки, чому спецслужби діляться з ним своїми оперативними даними.

Не виключено, що розповсюдження неправдивою інформації колишнім "свободівцем" Мовчаном, є спробою помсти "Голосу народу" за те, що його не взяли в керівний склад обласного осередку партії.

Ми закликаємо рівнян бути думаючими і розуміти, що чим ближче до виборів, тим більше різноманітної інформації може бути озвучено. Адже в сучасних умовах інформаційна війна стає інструментом впливу на свідомість громадян. Прикладом цього є практично "зомбування" потрібною інформацією людей у Росії та на сході України. Тому не дайте себе обманути і використати для досягнення чиїхось меркантильних цілей.

Також ми звертаємося до засобів масової інформації з вимогою подати нашу позицію щодо розповсюдженої неправдивої інформації, у якій згадується партія "Голос народу".

Читайте також:

З Рівного прогнали російських озброєних журналістів

Коментарі

Шапка горить?:))))))))))))))))))

А Євтушенко тут до чого?

Черещур багато інформації , фсб, путін, росія...
Походу параноя, скрізь ввижаються агенти пупкіна))).
Автор спригуй з цієї фігні...

Можете зі мною зв'язатись я Вам розкажу, що там відбувалось. А бер писати та поширювати журналістам нетреба!

Не начебто, я особисто туда виїжджав там дійсно були з Росіїі журналісти ТВ каналу Росія -24,
та озброєна охорона з працівників ФСБ Росії та одного охоронця з охоронної Київської фірми.
Шкодую, що я не поклав їх мордами в землю.

Оце бред !!! Що ти куриш ? Хахльов з розуму двинувся ?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.