З Рівного прогнали російських озброєних журналістів

Знімальну групу російського телеканалу "Россия 24" разом з озброєною охороною в кількості 7 осіб, вчора, у суботу, 16 серпня, змусили покинути Рівне. Про це повідомив рівненський активіст, депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Російські тележурналісти приїхали на світанку і зупинилися в одному з готелів на околиці обласного центру та планували відзняти сюжет про антивоєнний мітинг партії "Голос народу" у Рівному запланований на сьогодні. Вчора подібний мітинг із застосуванням зеленки до проросійських "пацифістів" був у Вінниці. Інформація про це стала відома націоналістам. Поїхали на місце, куди приїхали люди Путіна. Виявилося, що крім знімальної групи (журналіст і оператор) є ще й охорона, яка при собі мала зброю і посвідчення на неї - 2 АКС та ПМ. Про візит російських тележурналістів, які продукують гебельсівську брехню знала і рівненська СБУ і просила націоналістів, щоб не було інцидентів. Перейнявся захистом сусідів з Росії рівненський криміналітет. Врешті, після ультиматуту "Правого сектора" "Россия 24" 2 авто (на фото) виїхали з Рівного за межі області.

У всіх учасників цієї акції, що міг закінчитися кровопролиттям є питання. А саме:

1.Не має сумніву, що охорона складалася зі співробітників ФСБ;

2. Я розмовляв з керівником обласної орг. партії "Голос народу". Він зовсім не в курсі цієї акції, яка мала бути вчора, але її перенесли на неділю, адже він тільки сьогодні повертається із за кордону. Святослав Євтушенко розкажи про нову партію сам. Ти ж підлітків в якості масовки возив на установчий з'їзд в Київ? Вас використовують в темну, чи гроші понад усе?

3. У мене немає питань до рівненського криміналітету, але є питання до СБУ". - написав депутат Рівненської облради Степан Молчан.

Коментарі

як смачно і професійно маніпулюють натовпом: тут тобі і "люди путіна" і "посвідчення на зброю" - "Інформація про це стала відома націоналістам. Поїхали на місце, куди приїхали люди Путіна. Виявилося, що крім знімальної групи (журналіст і оператор) є ще й охорона, яка при собі мала зброю і посвідчення на неї - 2 АКС та ПМ..."
невже а "націоналістів" так погано працює розвідка?
мало в Україні питань, які ділять населення на своїх та чужих: мова, вибір між Європою та росією, давайте ще і мочити один іншого за те, що щось комусь десь почулося....

шановні читачі, включайте розум, а не тільки емоції
програма "Голосу народу" передбачає самоврядування та передачу влади на місця, а це, мабудь не до вподоби замовникам статті.... і вони єдині, хто вказує на механізм втілення цієї ідеї...

А где же фото автоматов и удостоверений, чистая заказуха... Вот только чья? Варианта два: либо Молчан убирает полит конкурентов, либо хороший PR ход новой политической команды. Потому, что реклама для ни кому не известной партии отличная. А если это все таки заказал Молчан, то ему нужно срочно бежать за гонораром в "Голос Народа"

Дуже правильно зробили, але ще б не заважало трохи "наших" (95%) журналюг порозганяти, а залишити тільки тих хто дійсно займається журналістикою, а не відпрацюванні грошей всіляких "хахльовів"

Правий сектор, молодці.

Да, Владик, не пустить путинских подстилок, которые покажут очередные придуманные "зверства фашистов", это прям полит-террор. Да пусть благодарны будут, что по шее не получили за своё адовое враньё.
А вообще да, мы тут жарим фосфором беременных ветеранов беркута, мы, фашисты, такие злые фашисты.

дякуєм за побажання,таваріщ колорадскій ватнік..піду,приготую на вечерю немовля маскаля:))

Я смотрю, что полит террор уже в действии) Т.е. если ты не скачешь с солидарностью, ударом, господами кулявлоб и вротабрав, то ты сразу сепаратист, или того хуже - маскаль. Ну ну, удачи вам кровожадные товарищи нацисты.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.