Чому рівнянам не варто купувати слухові апарати в інтернеті?

Погіршення та втрата слуху – це проблема, яка все частіше зустрічається серед рівнян. Вона не лише спричиняє дискомфорт у повсякденному житті, а й призводить до проблем на роботі, труднощів у спілкуванні з оточуючими, інколи навіть до втрати сім’ї. Тому вирішувати її потрібно швидко. Однак, ситуацію ускладнює те, що люди часто замість того, щоб звернутися до спеціаліста, відчувши, що недочувають, починають лікуватися самостійно, не думаючи, звертаються до фейкових порад на форумах, різноманітних сайтах тощо. Не малу роль у цьому відіграє реклама, у якій часто пропонують «повернути людину до життя за допомогою слухового апарату».

Як розповідає завідувач сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олег Мізинець, часто пацієнти замість того, щоб звернутися до лікаря і перевірити слух, "ведуться" на рекламу та одразу купують слухові апарати в Інтернет.

- Підбір слухового апарату – це складний процес, який потребує індивідуального підходу. Варто враховувати особливості слуху, вуха тощо. Після цього підбирати ефективне лікування. Зокрема, за допомогою ліків, можливо, операційного втручання, або ж покращувати слух за допомогою слухового апарату. Ні в якому разі не можна купувати слухові апарати самостійно без консультації та огляду лікаря. Адже замість бажаного результату можна навпаки нашкодити слуху та погіршити його. Інколи пацієнти приходять і розповідають, що замовили слуховий апарат через Інтернет, спочатку все було добре, а потім почали геть погано чути навіть з ним. Так, дійсно, зараз багато компаній почали продавати свою продукцію через Інтернет і там вони коштують дещо дешевше. Проте за спокусливою ціною може ховатися не зовсім якісний товар, зазвичай, китайські підробки слухових апаратів відомих фірм. Як результат, вони швидко ламаються або ж ще гірше, шкодять слуху і відновити його стає важче, - зазначає Олег Мізинець.

Взагалі, лікарі за кордоном застерігають своїх пацієнтів від купівлі слухових апаратів через Інтернет чи в непрофільних магазинах. Наприклад, в США це заборонено законом і карається штрафом або ж позбавленням волі. Можливо, таку практику варто було б запровадити і в нас. Адже часто жителі області просто натрапляють на шахраїв.

Окрім того, важливу роль у відновленні слуху відіграє професіоналізм лікаря. Адже саме вміння вчасно виявити недугу, підібрати ефективне лікування і є запорукою його результативності. Тому найкращу пораду, яку можна дати людям, що помітили проблеми зі слухом – це вчасно звертатися до лікаря і не соромитися цього робити, в один голос кажуть лікарі.

- Чомусь рівняни двічі на рік ходять до стоматолога, піклуючись про свої зуби і зовсім не приділяють увагу вуху, не розуміючи, що піклуватися про своє здоров’я, – це не соромно, а необхідно. Адже добрий слух – це запорука повноцінного життя і якщо з ним виникають проблеми, їх краще вирішити на ранній стадії, а не чекати поки слух геть погіршиться. Не варто також забувати про наслідки до яких може призвести погіршення слуху. Окрім дискомфорту, який виникає від постійного перепитування, зниження слуху може спричинити розвиток розвиток серйозних хвороб, у тому числі й недуга Альцгеймера (старечої недоумкуватості). Це пов’язано з тим, що звук є основним подразником мозку, і якщо людина не дочуває, то за 7 років мозок взагалі забуває звуки та перестає їх розпізнавати. Щоб уникнути таких наслідків потрібно вчасно виявити проблему і професійно її лікувати, - додає Олег Мізинець.

Тому, напевне, недаремно, шукаючи куди звернутися, щоб перевірити та при потребі підібрати правильне й ефективне лікування слуху на Рівненщині, пацієнти обирають завідувача сурдологічним кабінетом поліклінічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Олега Мізинця. Саме він один із перших в Україні почав займатися слухопротезуванням у далекому 1997 році. За цей час Олег Мізинець відвідав низку тренінгів, семінарів по підвищенню кваліфікації, більшість з яких міжнародні. А також випрацював власні ефективні методики лікування слуху і якщо є така необхідність допомагає підібрати найкращі слухові апарати провідних фірм, які не приносять пацієнту незручностей у використанні. Не мало важливою є і щоденна практика спеціаліста у лікуванні як дітей, так і дорослих. Нині ім’я лікаря Олега Мізинця відоме далеко за межами Рівненщини і до нього їдуть на консультації та лікування й з інших областей ті, хто майже втратив надію почути життя на повну. У більшості випадків після лікування їм це вдається. А щасливі обличчя пацієнтів – це найкращий результат для лікаря.

Обстежити слух, підібрати ефективне лікування і за потребою сучасний слуховий апарат на всі випадки життя можна у Рівненській обласній консультаційній поліклініці (кабінет 55), що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Київська, 78г. Записатися на прийом до лікаря та отримати детальну інформацію можна за телефоном (050) 568-74-79.

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.