Заступник голови Рівненської ОДА влаштовує кадрові чистки?

Депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан вважає, що заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук хоче звільнити начальника Демидівського районного відділу освіти за давнішню приналежність до КПСС.

"Люстрація дивна штука. Не хотів писати, але....Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук вирішив звільнити начальника Демидівського районного відділу освіти п. Стасюка. Мовляв, чоловіче був ти в далеких 80-х роках членом КПСС, то й не треба ти новій Україні. Все б нічого якби люстрований від початку 90-х і донині не був членом РУХу, а його двоє синів (старший колишній рівненський "свободівець"-один з лідерів "молодіжки", а молодший і досі активіст партії Тягнибока). Олександр Савчук людина непогана, розумна, але призабув як в тих же 80-х був не останнім лідером рівненського ЛКСМУ. Інші свободівці (Фаріон) також чогось не люстровані. Та й голова Рівненської ОДА Рибачок до грудня 2004 р. працював на Медведчука і люстрацію не проходить.
Сподіваюся тиск на поважну людину-освітянина з провінційного району припиниться", - написав у Фейсбук Степан Молчан.

Коментарі

Колишній свободівець щось не поділив з ннинішнім.
А НАЧАЛЬНИК ЯКОГО НІБИТО ЗВІЛЬНЯЮТЬ СНОМ ДУХОМ ПРО СВОЄ ЗВІЛЬНЕННЯ НЕ ЗНАЄ.
Щось наснилося пане Молчан?

Порада демидівському чиновнику - ідіть у відпустку і всю відпустку їжте морозиво, та так, щоб ангіна після відпустки скувала тижнів на три. А коли вийдете з лікарняного - Рибачка, Савчука і всіх інших свабодовців як вітром змете.

Свободівці б"ються в конвульсіях.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.