У Городку підпільно виготовляли цигарки на експорт в Росію

Співробітниками податкової міліції Рівненщини припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення тютюнових виробів в селі Городок Рівненського району.

В ході обшуку вилучено дві автоматичні лінії з виготовлення тютюнових виробів англійського та китайського виробництва вартістю понад два мільйони гривень, майже 1,5 млн. акцизних марок Російської Федерації, 4,2 т. тютюну, картонні заготовки для виготовлення пачок «Мальборо», «Прима», «Viceroy», папір, фольгу, сигарети розсипом та в пачках.

Як свідчать результати обшуку на «підприємстві» був створений замкнутий цикл, який охоплював виробництво та автономне проживання більше 20-ти найманих працівників без виходу за межі території.

Щоб приховати таку активну діяльність від стороннього ока всі вікна  виробничого блоку зсередини були закриті непрозорою плівкою, а стіни цеху, де працювало устаткування обладнані звукоізоляцією.

На пропозицію відкрити приміщення для виконання рішення суду організатори тіньового бізнесу відповіли розпалюванням на подвір’ї вогнища, щоб приховати сліди злочину.

Тому співробітникам податкової міліції довелося застосувати засоби примусового відкривання дверей. Тож більшість доказів було збережено.

Наявність серед речових доказів акцизних марок Російської Федерації свідчить про міжнародний характер злочину та вчинення посягання не лише на економічну безпеку України, а й сусідніх держав.

Досудове слідство наразі триває. Про це повідомляє ГУ Міндоходів  у Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.