Рівнянина затримали на крадіжці цигарок

Рівнянин намагався вкрасти двадцять пачок сигарет загальною вартістю 290 гривень, сховавши їх під одягом. Проте підозрілого молодика завчасно помітили охоронці закладу, тому не зводили з нього очей. Коли ж помітили, як відвідувач ховає блоки сигарет за пазуху, відразу натиснули тривожну кнопку.

На сигнал "Тривога" на місце виклику прибув наряд групи затримання Державної служби охорони. Під час проведення поверхневого огляду у підозрюваного з-під куртки випали два блоки сигарет.

- Він в нас викликав підозри ще вчора. Ходив між прилавками, довго стояв біля сигарет. Проте нічого не вибрав і вийшов. Сьогодні знову прийшов і знову крутився біля сигарет. Тому ми й вирішили за ним простежити. Як бачимо, ми не помилилися, - розповів охоронник даного супермаркету.

Як пізніше зізнався сам затриманий, вчора він виніс з цього супермаркету чотири блоки сигарет, сьогодні ж намагався винести два. 24-річного Романа для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення було доставлено до Рівненського міського відділу міліції. Сума матеріального збитку встановлюється. Про це повідомляє прес-служба Державної служби охорони України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.