Правоохоронці Рівненщини перевіряють законність штрафмайданчика

Прокуратура та міліція Рівненщини взялись за перевірку роботи штрафмайданчика у місті Корець, що на Рівненщині.

Із управління МВС Рівненщини повідомили, що у праворохоронців є матеріали щодо можливих неправомірних дій та привласнення владних повноважень державного підприємства МВС України комунальним підприємством "Добробут" Корецької міської ради Рівненської області.

Нагадаємо, про порушення у роботі штрафмайданчика у місті Корець заявив депутат Корецької районної ради Юрій Коробка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто на Рівненщині "кришує" незаконний штрафмайданчик?

"На Ваш запит стосовно перевірки законності роботи штрафмайданчика на території КП "Добробут" у м. Корець повідомляємо, що 30.09.2013 до УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області для розгляду та прийняття процесуального рішення надійшли матеріали зібрані працівниками ВВБ в Рівненській області ДВБ МВС України щодо можливих неправомірних дій та привласнення владних повноважень державного підприємства МВС України комунальним підприємством "Добробут" Корецької міської ради Рівненської області", - йдеться у відповіді на інформаційний запит для сайту "ВСЕ" від управління МВС Рівненщини.

Як зазначено у відповіді, зазначені матеріали 5 жовтня внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань Корецького РВ УМВС України в Рівненській області. Також зазначили, що по даним матеріалам проводять слідчі дії.

Окрім цього, прокуратура Рівненщини розглянула звернення.депутата Корецької районної ради Юрія Коробки щодо неналежного розгляду прокуратурою Корецького району зверненя з питань правомірності функціонування штраф майданчика в м. Корець та можливого незаконного відведення Корецькою міською радою земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту.

"У зв'язку з тим, що на даний час перевірка усіх доводів викладених у зверненні прокуратурою області повністю не завершена, строк розгляду Вашого депутатського звернення продовжено до 30 днів", - відповіли депутату Корецької райради на його запит.

Однак Юрій Коробка вважає, що така відповідь прокуратури - це лише відписка. До того ж, депутат наголошує, що штрафмайданчик мали б закрити на час розслідування справи.

- Я вимагав на час розслідування закрити майданчик, але це не зроблено і він зараз працює. 24 жовтня з цього приводу хотів зустрітись із прокурором Рівненщини, однак мене не пустили. Сказали, що час розгляду мого звернення ще не закінчився. Місячний термін закінчується наступного тижня, тож знову добиватимусь прийому у прокурора, - наголосив депутат Корецької райради.

Юрій Коробка зазначив, що разом із громадськими організаціями Корця та Рівного пікетуватиме обласну прокуратуру, якщо вчасно не отримає відповідь та не потрапить на прийом до прокурора.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.