Рівненський апеляційний суд скасував скандальне рішення судді Тимощука

Учора, 15 жовтня апеляційний суд Рівного скасував рішення судді Олександра Тимощука, який відмовив у визнанні права власності на квартироволодіння Валентині Гуріній. Нагадаємо, представник позивачки Ліана Диновська заявила, що суддя Олександр Тимощук вимагав хабар  у розмір 50 % вартості житла за позитивне рішення у справі. Коли позивачка відмовилася, він взяв оригінали документів для, нібито, ознайомлення та… забрав собі. Після чого, відмовив у позовних вимогах позивачці Валентині Гуріній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто забрав у рівнянки квартиру?

- Це невелика перемога. Звісно, попереду ще  боротьба, адже частина  оригіналів документів, які взяв у мене суддя Тимощук опинилися у руках іншої особи Богдани Євтух,  - зазначає Ліана Диновська. – Проте, скасування в апеляційному суді несправедливого рішення Тимощука ми вважаємо перемогою. Сподіваємося, що слідчі Рівненської обласної прокуратури зроблять все можливе,  щоб притягти суддю Олександра Тимощука до кримінальної відповідальності. Прокуратура зобов’язана зробити  експертизи підписів на підроблених заявах та виявити інші грубі порушення суддею Тимощуком норм процесуального права.

Тим часом, наступне судове засідання відбудеться 29 жовтня 2013 року.

Коментарі

суд це не камера сховища, де можна щось залишити і щось забрати....є рішення суду і є Апеляційний суд , який скасовує рішення суду першої інстанції, так ось- не забрали заяву а відмовились від позовних вимог до неналежного відповідача та на підставі цього СКАСУВАЛИ рішення ТИМОЩУКА О. більшого і не потрібно!

Давайте ще підкину жару- є такий спеціаліст в Міській раді , головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Рівненської міської ради - Калинський А. Ю. , який на судді на якому ми намагаємось довести , що рієлтор Б. Євтух дала не правдиві свідчення в суді захищає інтереси виконавчого комітету Міської ради , але скоріше не тільки ці інтереси він захищає хоча це моя власна думка....так ось на засіданнях Калинський А. Ю. стверджує що Міська рада та Виконавчий коміте міської ради- зе абсолютно два різних органи місцевого самоврядування, і він не знав що в судді є справа ще одна де Гуріна В. встановлює право власності, тому не обєднано дві справи в одне провадження, тому він не міг навіть знати про те, що існує ще одна справа, але 15 жовтня де Відповідач Міська рада на засідання знов приходить спеціаліст Калинський А. Ю., а також адвокат Євтух Б. Сенчук, як вільний слухач просидівши майже чотири години щоб все вільно прослухати....В ухвалі від 15 жовтня 2013 року чітко зазначено Відповідач- Рівненська міська рада і присутність Калинського А. Ю. викликало масу питань. які ми і будемо наразі з'ясовувати з пресою! Чи дійсно Калинський А. Ю. не знав про засідання в іншого судді в Тимощука, чи навмисно приховав від судді Долі цей факт....доки говорити про щось ще рано ....ми вирушаємо з телеканалами за коментами а потім напишу що ж вдалося вияснити....

Що ви тут пургу пишете????? шановні "друзі" Тимощука??????? Яка різниця чому рішення судді Тимощука скасовано????????? Рішення скасовано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це єдина вагома підстава скасування його рішення відмовитись від своїх позовних вимог через те, що в справі не належний відповідач!!!! Все що ми втратили- це судовий збір, ми вимагали залишити нашу заяву без розгляду, але підставою для таких дій є належне повідомлення суддею про засідання, і неявка позивача ....а як всім відомо Тимощук не надіслав на три засідання повісток зовсім!!!!! Тому ми не залишили нашу заяву без розгляду а відмовились від своїх позовних вимог до МІСЬКОЇ РАДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (адже в заперечені міська рада сама зазначила що вони є не належні відповідачі по справі, це Тимощука не зупинило "начхати" на заперечення і провести засідання з неналежним відповідачем). Цікаво якщо зазначити що відповідач по справі Пушкін...Тимощук в суд труп буде визивати, а з цвинтаря дадуть довідку про те що він давно помер, але Тимощук скаже: " Мені все одно він має бути відповідачем!!!!"
Для захисників Тимощука друкую текст ухвали апеляційного суду - рішення Рівненського міського суду від 05.червня 2013 року СКАСУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!! а яка підстава скасування - не важливо да і до Міської ради більше позову не буде!!!!!!!!!!!!!
А саме головне це те, що Прокуратура зможе витребувати в кінці кінців дану справу да дати оцінку суддівським діям, а також зробити експертизу підписів на підроблених заявах, тому що доки справа в суді не можливо було робити експертизи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А мені вчора суддя сказав, що позивачі забрали свою заяву. То може ще в нього уточніть, а то якась однобока інформація виходить.

Поцілуй собаку в ср*ку, гном

Шановні, ви в курсі про відповідальність за розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності?
Апеляційний суд Рівненської області не скасовував рішення, позивачі (вони ж апелянти) відмовились від власного позову, що свідчить про визнання ними відсутності підстав для позову.
Майте хоча б каплю честі "чесні новини".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.