Рівняни попросили Януковича звільнити Юлію Тимошенко

5 серпня у Рівному, на майдані Незалежності провели мітинг на підтримку Юлії Тимошенко. Рівненські прихильники екс- прем’єрки  для мітингу обрали гасло «Два роки за грами.  Два роки незламності та мужності. Два  роки гідного опору режиму».

Впродовж дня активісти «Батьківщини молодої» закликали перехожих висловити свою думку на величезному банері. Серед написів основними були побажання рівнян здоров’я та витримки для Юлії Володимирівни та звернення до Президента з вимогою звільнити незаконно ув’язненого лідера української опозиції.

Керівники місцевого осередку на мітингу зауважили що, 31 липня набрало чинності рішення Європейського суду з прав людини, у якому чітко вказується про те, що Юлія Тимошенко була арештована незаконно та утримувалася під вартою з політичних мотивів.  Також на  майдані Незалежності стартував збір підписів звернення громадян України до Європейського суду з прав людини з проханням якнайшвидшого розгляду справи Юлії Тимошенко по суті, щодо оскарження вироку в справі ЄЕСУ.

 

?

Коментарі

А покажіть скільки Бютівців прийшло на мітинг за Юлю? Хваляться що в них в місті 3000 партійців, а за Юлю вийшло до ста чоловік, депутати що дерибанять міську землю навіть половину неприйшли. Отак вони люблять свою ЮЛЮ
Саме прикольне побажання в Вячеслава. Він готовий замінити Юлю на себе. Думаю пів країни ніколи нежили на волі в таких умовах як Юля в тюрмі та її депутати в Рівненській міській раді за рахунок людей.
А хто з Рівненської Батьківщини зїздив до неї в Харків? За земельними питаннями Конощук немає коли згадати про Юлю. Спромоглися лише на зграйку проплачених прихильників.
СВОБОДА ПРИЙДЕ ЛАД НАВЕДЕ!

Це і є тисячі членів партії, про які люблять розказуватиу Батьківщині????

Дали по пару рублів "активістам" бюту ті і постояли , навіть не знаючи для чого вони там стоять.... ну так як завжди.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.