Меценат випустив і подарував книгу про рідне село кожному жителю

Даниною шани рідному селу на Острожчині  і проявом патріотизму  став випуск книги 

„Новомалин” її спонсором, уродженецем  села, а нині Гендиректором московської компанії „Спецстройбетон” Петром Лукащуком. 750 сторінок глянцевого видання, яке редагували Марія Лаврук та  Анатолій Мельник, стало подарунком кожному новомалинцю від Почесного громадянина села.

 

Краєзнавче дослідження волинського села  є ретельним і глибоким: географічне положення, природа краю з картами- вкладками, історія мешканців Новомалина, його церкви подані досить цікаво, ілюстровано. Для цього використано  багатоархівних документів, графіків, схем та фотографій. У книзі будь-хто знайде для себе цікаве- від учня до пенсіонера, який оживить у пам‘яті колгоспні роки чи період війни. Оригінальними є і генеалогічні дерева мешканців села, матеріали про його відомих вихідців. Один із них – меценат видання, а нині кандидат технічних наук, доктор екнооміки Американського університету Бізнесу Адміністрування, голова Гільдії підприємств будіндустрії Москви Петро Іванович Лукащук.

Ентузіаст з багатодітної сім’ї починав з Одеської „мореходки”, першу вищу освіту здобув у Луцькому педінституті на історичному факультеті, 10 років працював на ХАЕС, очолював зведений загін ХАЕС із ліквідації наслідків землетрусу у Вірменії. З 1996 року очолює московську компанію „ Спецстройбетон” і має численні державні відзнаки. Багато років він є спонсором українознавчих дослідницьких проектів, благодійником рідного села.

–Я щасливий, що зміг долучитися до цієї праці, яка дає змогу ознайомити не лише односельців, а і світ з частиною нашої героїчної і непростої історії не лише села, а і України, - пише меценат у вступному слові до книги і дякує усім її співавторам.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.