Рівняни на акції "Вставай Україно!" в Києві. ФОТО

У столиці триває підсумковий мітинг акції "Вставай Україно!". Середмітингуючих чимало рівнян, яких привезли у столицю опозиційні політичні сили. 

Фото з Alexandr Biriukov

Ключові слова: 

Коментарі

Спамить не треба, завжди можна написати в приватні повідомлення на Фейсбуці чи надіслати інформацію поштою.

п.с. побачив вчора відразу, взяв до уваги.

Біля села Небелиці Житомирської області більше ста чоловік перекрили трасу «Київ-Житомир». Люди вимагають від Партії Регіонів виплатити їм по сто гривень, які їм пообіцяли за участь у антифашистській акції протесту, яку Партія Регіонів організувала сьогодні у Києві.
Тим часом із Києва рухається колона автобусів активістів опозиції із західних областей України, які брали участь у Всеукраїнській акції «Вставай Україно!» і повертаються додому. За приблизними підрахунками мітингувальники зупинили рух більше 50 автобусів. Серед них і рівненські активісти, разом з якими повертається додому народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк.
Він особисто вийшов до тих, хто перекрив рух на трасі і вимагає від Партії Регіонів обіцяні гроші. Юрій Вознюк намагається переконати мітингувальників, що такими діями вони не досягнуть жодного результату. Тим більше, що згідно з законодавством їх дії є незаконними і замість виплати обіцяних коштів за інсценовану антифашистську акцію, їх ще й можуть запроторити за грати. Однак люди налаштовані кардинально і пообіцяли ночувати на трасі, перекриваючи її.

Вже зараз відомо, що мітингувальники погодилися звільнити трасу на півгодини. За цей час вони таки сподіваються отримати від Партії регіонів свої гроші. Якщо їх не привезуть на місце мітингу, трасу заблокують вдруге.

Молодц!! Хватить терп!ти беззаконня! К!нець повинен бути справедлитвиЙ! Влада! поб!йся БОГА! З собою все не заберете н! ви н! ваш! д!ти, н! ваш! внуки ЗЕМЛЯ дуже велика ! щедра на вс!х всього хватить Будьте мудр! хватить обкрадати простий люд Прост! люди не пр осять у вас Межиг!р"я 1 кримськ! дач! дайте пенс!! ! зарплати щоб можна було прожити ! на чорний день з!брати, внукам на дешевенький даруночок щоб було. Опам"ятайтеся!!! Все мае бути в м!ру: 1 крад!жки теж. Я вважаю: якщо влада д!йсно порядн! люди, то в ваш!й влад! зм!нити все ! за дуже короткиЙ срок в кращу стороную Не мае значення чи то буде ПР чи " батьк!вщина чи ..... чи жид чи !нша нац!ональн!сть, головне те , щоб краще жилося людямю. ПРОСН!ТЬСЧЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.