Дорога з Рівного до Києва ускладнена через акції протесту

Сьогодні у столиці опозиція проводить акцію "Вставай Україно!", а влада організовує антифашистський марш. І на один, і на другий захід з'їжаються люди з усієї України. Відтак сьогодні на дорогах чатує армія даівців, яка зупиняє великогабаритний пасажирський транспорт.

Як повідомив "ВСЕ" депутат Рівнеради Олександр Лащук, до Києва він їхав на рейсовому автобусі. За цей час ДАІ транспортний засіб зупиняла двічі. 

- Що вже говорити про автобуси, що здійснюють "нерегулярні перевезення", якщо рейсовий автобус кілька разів спиняли. Хлопці із жезлами стоять групами по 5-6 осіб та проводять відеофіксацію. Усі даівці розташовані на тому боці, що у напрямку до столиці, вочевидь ті, хто виїзджає із Києва сьогодні правоохоронців не цікавлять. Подейкують, що провладні автобуси якось спеціально позначені на лобовому склі і тих людей, які їдуть на антифашистський марш, правоохоронці не зупиняють, - розповів телефоном пан Лащук. 

До речі, цей антифашистський марш кілька днів тому відбувався й у Рівному на проспекті Перемоги (р-н "Мототреку"). У цьому заході, за свідченням очевидців, взяли участь більш як 700 осіб. А про те, як проходила акція "Вставай Україно" у Рівному можна прочитати у матеріалі Всеукраїнська акція протесту: Рівне.

Коментарі

Можливо він просто член ПР? Після вихідних скину фотки...

Від очевидця, що мешкає у сусідньому будинку. Я також здивувався кількості. Можливо в нього розігралась уява?)

Саша. звідки така цифра? Я бачив той мітинг - там в реальності людей 70 було! Навіть силовики з натяжкою подавали 100 осіб!

Рівненські "антіфа" з 700 бюджетників зібрались біля Мототреку, бо в центрі соромно людям показатися(на фоні 20 000 -го мітингу опозиції)?

Янукович: «Україна для людей!». Яценюк: «Вставай Україна!». А де ж покращення життя для простих людей??? Немає межі людської дурості!
11 не те, що входить в уста, людину сквернить, але те, що виходить із уст, те людину сквернить.
(Матвія.15: 11)
сайт багатодітних: lukava-vlada.narod2.ru

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.