Завтра у Рівне приїдуть лідери української опозиції

У середу, 10 квітня в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!» у Рівному відбудеться марш та мітинг за участи лідерів опозиції Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка та Віталія Кличка.

«За гідне життя, за європейський вибір, за відставку Януковича та дострокові вибори Президента України», - саме з таким гаслом опозиція закликає вийти на вулицю рівнян.

Збір учасників акції біля Покровського Собору о 16.45 год. Рівняни пройдуть ходою від Покровського Собору до Майдану Незалежності разом з лідерами опозиції.

Коментарі

Я вчора стояв! Тож написав, що був, що не ясно???
Яника в товпку, однозначно!
Но на кого міняти його?
На Кличка? Так там вся Наша Украіна, боюся що буде все так, як при Ющу,а саме не професіонали при владі, безлад.
Тягнибока - думаю що схід буде робити те саме, що захід ,зараз, з Яником, не буде тут миру.(
Арсеній-принципово Ні!!!
Тимошенко - скороти ла Рівнеазот на якому я працював, із-за війни с Фірташом, зечка одним словом!

Думка зрозуміла, добре якщо не хочеш за, то виходь проти РЕЖИМУ ЯНИКА!!!!!!!!!!!

Був вчора в Луцьку, чесно кажучи, думав Волиняки свiдомi люди, але навпаки...
Вiд сили було 600 людей((... Вкiнцi мiтингу вiдкрито давали по 50 грн, деякi сперечались казавши що було домовленiсть за 70(.
КЛИЧКО му-му, Тягнибок про свое про мови,про нацiональнi цiнностi, Арсенiй якийсь переляканий, чи бухий.
А де iдеi, програма, заклики((.
А потiм сiли на очах у людей в тойоти секвоi, це автомобiлi такi, в декого квартири меншi (шо дешефшi то факт) за дане авто.
А люди голодують,а вони на автiвках за мiльйони гривень роз'iзджають(((

а ти ДИБІЛ все це время дрочиш, то ти тоже ветеран!

а чого приїзжати,хай би краще воду повідкачували. дибіли..

" я був на майдані 2004" звучить як " Да я воєваааал!" . Ветерани, мля . У 2004 - постояли, у 2013 - походили.

а ще необхідно подякувати тим "українцям" які лижуть їм дупу і бігають з фракції в фракцію, з партії в партію, хотів назвати їх проститутками, але вони і навіть цього не достойні, бо ті дівчата не від хорошого життя цим займаються...

особисто я ,буду на майдані в Рівному... {коментарі, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу чи закликають до повалення Конституційного ладу, згідно закону будуть редаговані або видалені - редактор} ненавиджу тільки за те,що за 21 рік незалежності "процвітання України"золоті запаси держави живуть у офшорах......дякую (видалено) за закон,що заборонили в нашій країні носити при собі зброю,легально пересічному українцю..бо ваша кров дотекла б не тільки до Євфрату,а й до Байкалу...

Патріоту, в твоїх словах можливо і є раціональна ланка, але час сплинув і якщо ми знову будемо гризтись, це нідо чого хорошого не приведе, ми гриземось Яник з Азіровим радується!! БОРІМОСЯ І ПОБОРЕТЕ, ТІЛЬКИ НЕ МІЖ СОБОЮ!!!!!!!!!!!!!

Так я був там всього три дні, але перед тим ми не заїзджали в Народний дім за баблом як це робили більшість, а їздили 12 чоловік одна з них дівчина медсестра, коли Юля сказала що в ночі готується напад на містечко, коли ситуація нормалізувалась повернулися до додому. адже комусь потрібно і працювати. Сусід в мене пробув там напевно тижні три, тепер в нього ватників і валянок можна роту екіпірувати. Автомат не візьму бо не маю, хоча дуже навіть непогано стріляю, адже служив у дивізіонній розвідці. Успіхів!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.