На Рівненщині друк бюлетнів почався з погроз

Засідання обласної комісії, 2 квітня, розпочалося із погроз членів звільнити з посади голову обласної ТВК. Підставою для їх невдоволення стало те, що голова ОВК не підписав договір з ТОВ «Каліграф» на друк бюлетенів. Про це повідомляє громадянська мережа "ОПОРА".

Голова комісії повідомив, що в нього є запитання до підприємства, відповідь на які він хоче отримати від СБУ. Це обурило членів комісії, які пригрозили обрати собі нового керівника. Погроза не налякала голову комісії, але більшістю голосів вони всетаки прийняли рішення зобов’язати голову підписати договір до 18 години 3 квітня.

Відсутність конфліктів на засіданні ТВК, 4 квітня, свідчить про те, що голова комісії таки підписав договір з ТОВ «Каліграф». Під час засідання члени комісії затвердили зразок документу. Це рішення можна вважати підсумковою крапкою у питанні освоєння понад 55 тисяч гривень на друк бюлетенів для забезпечення голосування на проміжних виборах до Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, участь у конкурсі на друк бюлетенів для проміжних виборів до Рівненської обласної ради взяло два підприємства ТОВ «Планета друк» та ТОВ «Каліграф». Попри те, що до початку засідання «Планета друк» запропонувала дешевшу ціну, більшість членів комісії відкрито віддавали перевагу співпраці з ТОВ «Каліграф». Після серії торгів, коли обидві фірми знизили ціну до однакового рівня, члени комісії, шляхом голосування, вирішили, що 55 тисяч гривень бюджетних коштів освоюватиме ТОВ «Каліграф».

Коментарі

і журналіст і ОВК вина також!

погоджуюся, але тут більше проблема в недостатній поінформованості журналіста, який БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ далі інформувати суспільство, типу посередник, який загубив частину товару (в цьому випадку інформації). А ми (суспільство) далі у своїх висновках послуговуємося вирваною і неповною інформацією.

оце і є недостатня проінформованість суспільства, а то ми все слухами живемо...

Автору матеріалу варто краще вивчити проблему друку бюлетенів, для цього мабуть треба було б ходити на всі засідання комісії від початку, коли виникло це питання. тоді б він знав, що завдяки тому, що саме члени комісії наполягали на альтернативній фірмі для друку бюлетенів, вдалося зекономити значні БЮДЖЕТНІ кошти. А ще знати, що саме голова порушував закон, не підписуючи угоду, за що проголосували члени комісії. Це так, для відома, звісно, якщо цікаво, що насправді було на засідання комісії, а не просто бажання написати типу "скандальний" матеріал.

Відразу зрозуміло, що члени комісії з команди ПАКРАЩЄНЦИВ, і їм пофіг вибори головне побільше прокрутити бюджетних коштів через свої фірми. Дааа!, кому війна , а кому мать родна!
Цікаво б було дізнатись чи правомірне це рішення членів комісії примушувати заключати договір силою, на це запитання хотілось би отримати відповідь від органів прокуратури.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.