На дороги Рівного витратять 17 мільйонів

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка цього річ  на ремонт доріг  планують виділити 17 мільйонів. З них майже чотири з них використають на поточні ремонти, решта на капітальний ремонт вулиць. Першочергово ремонтуватимуть головні вулиці  Соборну та Княгині Ольги, адже вони постраждали чи не найбільше.

- Раніше такого не було. Зими були м’якшими. Тому економили, не купували снігоприбиральної техніки. Але останніх три зими стали затяжними. Ресурсів прибирати сніг – не вистачає. Тому все ж таким передбачатимемо в бюджеті кошти та купуватимемо снігоприбиральну техніку, - зауважив міський голова. – Погіршення кліматичних умов вплинуло й на стан дорік. Вони  руйнуються швидко. Навіть суперсучасна траса «Київ-Чоп» теж постраждала. Їздив нещодавно до столиці бачив що за Корцем траса почала руйнуватися. Науковці кажуть що потрібно вживати кардинальних заходів при будівництві доріг. Міняти склад асфальту, роботи його стійкішим.

Коментарі

Жителі міста та гості, вже мали змогу проїхатись по дорогах які Хомко ремонтував впопередні рокиі говорив про високі матерії, нові технології та гарантію на 6 років, Соборна -центр, Соборна -пивзавод, Басів кут і так далі можна перераховувати іще, але ці дороги в кращому випадку простояли рік, з таким господарем і ці кошти перейдуть на пшик. Необхідно усилити контроль за проведенням робіт, а краще місту пошукати нового мера - гоподаря, а не болтуна. Бо як послухати мера то хочеться вибрати його ще раз, а як подивишся на його роботу то серце кров'ю обливаєть і скули зводить від злості....

Нехай краще Хомко поїздив би дорогами Рівного. Перехрестя Шухевича-Князя Володимира проїхати практично неможливо!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.