Рівному встановили дошки для політичної реклами

У Рівному розпочалась публічна агітація на довиборах до Рівненської обласної ради. Кандидати мають зимогу розміщувати свої білборди та афіші. Крім того міські комунальники встановили у місті традиційні щити де розміщують політичні афіші.

Щоправда дошка реклами поки що майже пустує. На ній наклеїна лише афіша артиста Степана Гіги та низка афіш кандидата Олександра Зайчука в мундирі, які оформленні в кольорах комуністичної партії.

Коментарі

Будемо надіятись що не купиться, адже надія помирає останньою і ще хочеться добавити такі рідки відносно нас самих:
"Демократия не может стать выше уровня того человеческого материала, из которого составлены ее избиратели". (Дж. Бернард ШОУ)", то ж спочатку потрібно нам змінитись самим, а потім вимагати від когось. На вулиці кого не запитай чи не хотів би виїхати за кордон майже всі відповідають так, але потрібно жити не закордоном, а в карїні даній Богом ітут потрібно будувати Європу, а не лізти з хамовим рилом туди.

табалови, канівець, немілостівий, скосар, стаднійчук теж були від опозиції, де вони зараз паскуди продажні, а хто не знає скільки коштує балотуватись від тої чи іншої партії, і нема різниці опозиція це владна партія. Потрібно міняти, як кажуть телевізійники, формат політичних сил, на нові особистості не заплямолвані, корупційними чи бізнесовими справами. То ж голова у Вас не на воші, думайте!

тобі друже не має про що поговорити, то краще поговори про погоду :)

тобі друже не має про що поговорити, то краще поговори про погоду :)

Я уверен, что за базар ответите Вы и видно, что чувство долга очень сложное понятие для Вас и у Вас для него просто нет места.

" ....... есть чувство долга". Ну і скільки і кому цей Зайчик должен?)))) О, він і за базар "отвечае".

Інспектору, ну розсмішив, дякую за пораду, прийму до уваги, тільки хто на них буде о з -й дивитись :), а так ти правий цим займаюсь не кожний день та й не за гроші, ато б вивчив би як то кажуть коньюктуру ринку :)

Ви, неначе вперше взялися з поширення наочної агітації? ))) Якщо справді вперше, то не дивуйтеся, це не питання поваги-неповаги, це банальна поклейка листівок. Тут, хто перший, не завжди у виграші. Найкраща пора для поклеки листівок, це рано-рано вранці, ще до сходу сонця, ну або десь з опівночі до 3-ї години - таким чином вони мають шанс протриматися довше, аніж листівки конкурентів, що традиційно розпочнуть заліпки площ десь близько полудня чи надвечір... Це я вам, як "інспектор з поклейок" раджу

Пишут всякую ересь. Вы сначала узнайте, что за человек, а потом грязь лейте. У человека есть чувство долга и умение отвечать за свои слова и поступки, а у Вас эти качества есть?

Зараз повідомили що дані агітаційні плакати зірвані обо заклеєні іншими, цікаво дізнатись це неповага до даного кандидата чи домене як людини яка клеїла ці плакати? Всім ЗДОРОВ'Я!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.