Медіагалерея: фоторепортажі, відеоновини Рівного

Люди бувають різні. Із різними смаками, переконаннями і підходами до життя. Хтось прагне не виділятися з натовпу, хтось шукає економію, а хтось цінує комфорт, ексклюзивність та винятковість. Саме для них будуть цікаві рядки написані нижче.

Сайт «ВСЕ» вирішив допомогти найкращим чоловікам нашого міста та запропонувати незаміжнім пані рейтинг холостяків. У своїх деклараціях, усі чиновники повинні були вказати не тільки дружин, а і тих, з ким ведуть спільне господарство. У нашому рейтингу чисті, як джерельна вода, самотні холостяки.

Недбале ставлення міської влади до розчищення вулиць Рівного все більше обурює рівнян. У багатьох уже урвався терпець і вони пишуть емоційні повідомлення у соціальних мережах і записують відеоролики, у яких не соромляться матюкатися.

Кажуть, що «любви все возрасты покорны» і це, правда. У нашому місті є успішні та багаті чоловіки, які десятками років чекають на свою половинку, але знайти її так і не вдається... То, можливо, та ЄДИНА сама собі знайде чоловіка у нашому рейтингу. 

Народний депутат України Андрій Лозовий сьогодні змушений був відбиватися від журналістів у кулуарах Верховної Ради. Представники ЗМІ жадали коментарів щодо задекларованих 50.000 доларів, 150.000 євро і 800.000 грн (6 млн 260 тис. грн), а також святих мощах 13 століття.

Багато людей доволі легковажно ставляться до алергії у дітей — вважають її тимчасовим явищем, яке дошкуляє. Саме тому «запихають» свою дитину розрекламованими медикаментами, на якийсь час знімаючи алергічні прояви.

Криза у Рівненській обласній раді, кадровий голод, корупція і політичні договорняки на рівні Києва. Що далі?

Народження дитини - визначна подія у історії кожної сім'ї. І хочеться, щоб з самого початку усе було ідеально. Пологи, про які згадують з теплом - ті, в яких жінка почувалася впевнено, розуміла, що з нею відбувається і вірила в свої сили. Також важливо, щоб поряд був хтось турботливий і розуміючий.

З виходом на вулиці нової патрульної поліції з’явилися сподівання, що ситуація таки зміниться. Про те, що буде далі, і чи судилось нашим надіям виправдатись, - розмова з командиром патрульної поліції міста Рівне Сергієм Мерчуком.

9 травня Рівному відбулося Грандіозне відкриття салону весільної та вечірньої моди "Pollardi" у ТРЦ «Екватор». На свято завітали більше 500 гостей, яких чекало безліч сюрпризів і подарунків від організаторів та  партнерів.

.