Gentle and easy image

 

Чи могли б Ви подумати, що поєднання двох, доволі класичних, кольорів чорного та білого, створить ніжний та легкий дівочий образ. Сукню саме таких кольорів обрала для свого образу рівнянка Іванна.

 

Сукня - це завжди безпрограшний варіант для дівчини. Це вбрання буде ідеальним варіантом, як для романтичного побачення, так і для прогулянки з друзями.

Сьогодні сукні, у яких перед короткий і довгий шлейф ззаду, за популярності можуть конкурувати з неймовірно модними моделями в грецькому стилі. Ви будете здивовані, але такий фасон має давню історію, яка йде у початок XIX століття. Саме такий фасон сукні обрала наша героїня.

Сукня з довгим шлейфом, фото якої можна побачити в будь-якому модному журналі, втілює в собі ніжність, витонченість і легкість. Саме тому при пошитті цих моделей використовуються повітряні хвилясті матеріали.

Стилісти вважають, що йдуть такі моделі практично всім дівчатам, так як вони оголюють руки і ноги, маскуючи при цьому стегна, сідниці і талію. Довжина переднього полотна каскадного сукні може бути різною - від ультракороткій і до самих колін, а ззаду шлейф не повинен діставати до підлоги.

Наша героїня - Іванка, доповнила цю сукню класичними чорними туфлями на підборах, стильним чорним клатчем, а також загальний образ підкреслює елегантна зачіска і масивний браслет на руці.

Якщо Ви прагнете продемонструвати власний неперевершений стиль у одязі, надсилайте свої фото на електронну адресу vserivne@gmail.com