Street style

Жіночі гольфи вже вкотре залишаються у моді, і у цьому немає нічого дивного, адже гольфи підходять практично до будь-якого наряду і для будь-якого взуття. Більшості жінок подобається модель вище коліна. Але часто оточення не схвалює таку модель і вважається, що у дівчини, яка одягає високі гольфи, відсутній смак. Насправді - це стереотип, якому немає підтвердження, оскільки гольфи саме такої висоти є дуже модними у 2013 році.

Люба демонструє класний образ з використанням гольфів. Вони вигідно вирізняють її з- поміж натовпу та підкреслюють стрункі ноги.

Якщо Ви вважаєте, що Look Люби заслуговує називатись «Look Rivne. Серпень»- натискайте мені подобається у соціальній мережі «Вконтакте». 

 

Коментарі

ПОТВОРНО

Прикольно.
тільки гольфи іншого насиченого кольору і на невеличкі туфлі з каблуком до 4см.

бляяя...яка ж вона страшна...)

зовсім Вона не страшна) і зовсім не ПОТВОРНО. смілива дівчина з сталим стилем. принаймі, не ведеться на ринкову моду! вперше сподобався лук. надія є

Люба завжди виглядає гарно і стильно! До того ж, вона сама заробляє на свій гардероб, а не тягне гроші з батьків. Тільки от на цьому фото (не дуже вдалому, на мій погляд) дівчина чомусь надто серйозна. Любцю, посміхнись! Ти - класна!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.