Рівненський майстер з мікроблейдингу Лілія Рижа: «Допомагати жінкам перевтілитися — це неймовірне відчуття»

Краса врятує світ, а професійні майстри їй у цьому допоможуть. Адже кожна жінка хоче виглядати неповторно та довершено. Так, рівненський майстер з мікроблейдингу Лілія Рижа допомагає представницям прекрасної статі перевтілитися, почувати себе впевнено та красиво за допомогою унікальної безболісної техніки татуажу брів, яка імітує натуральні волоски — мікроблейдинг. Чому такий макіяж набирає стрімкої популярності серед рівнянок, чим він відрізняється від звичайного татуажу та як за допомогою мікроблейдингу можна змінити свій образ — у розмові з Лілією Рижою.

Мікроблейдинг вважається найновішим напрямком перманентного татуажу та дозволяє жінкам не лише перевтілюватися, але й експериментувати зі своєю зовнішністю час від часу, наприклад, змінюючи форму чи колір брів. Адже на відміну від звичайного татуажу, макіяж за допомогою такої техніки, виглядає природнішим і краще піддається змінам. В Україні мікроблейдинг з'явився близько двох років тому та стрімко почав набувати популярності серед представниць прекрасної статі. І на це є свої причини, каже Лілія Рижа.

- Чому ви обрали для себе саме мікроблейдинг? Як виникла ідея навчатися цьому?

- Вже впродовж 8 років я професійно займаюся манікюром, педикюром, дизайном і нарощенням нігтів. Тому завжди було прагнення розвиватися, дізнаватися щось нове та навчатися в галузі краси. Про мікроблейдинг вперше почула два роки тому, коли цей напрям макіяжу лише з'явився. Тоді виникло бажання і собі зробити татуаж брів за допомогою цієї техніки. Адже на відміну від звичайного татуажу, він виглядає натуральніше, а мені подобається природність. Згодом пішла навчатися цьому напрямку в школі краси міжнародного рівня у Києві. Там викладають відомі професіонали, в тому числі й судді та члени журі міжнародних конкурсів в індустрії краси. Навчання мене захопило, особливо, почала бачити результат своєї роботи і прийшло розуміння, що це допомагає жінкам перевтілитися.

- Що таке мікроблейдинг і чим він особливий?

- Зараз цей напрямок стрімко розвивається. За його допомогою можна змінити не лише брови, але й контури очей, губ і навіть додати рум'янець на обличчі. Наразі я займаюся власне мікроблейдингом брів, хоча планую навчатися і вдосконалюватися також у інших напрямках. Мікроблейдінг брів - це так звана методика естетичної дермопігментаціі, яка проводиться вручну з використанням ручки-маніпули. Вона дозволяє майстру повністю координувати свої рухи і чітко промальовування кожну лінію волоска. Самі ж лінії наносять за певною схемою, яка заздалегідь накидається на ескіз, беручи до уваги особливості брів клієнтки, її обличчя та побажання. Так, кожен волосок має своє місце, товщину, кут нахилу і напрямок, що дозволяє отримати в результаті 100-відсоткову імітацію природних волосків. Вони промальовувалися послідовно, моделюючи необхідний злам і густоту, а також додаючи ширину брів при необхідності. З відстані двох кроків неможливо відрізнити подібний татуаж від власних волосків, звичайно, якщо роботу виконав кваліфікований майстер. Тому насамперед такий макіяж виглядає природніше. Окрім того, за його допомогою можна видовжити брови, зробити їх ширшими та змінити колір у бажаний відтінок. 

- Очевидно, що макіяж у такий спосіб має свої переваги. А які ще його плюси?

- Техніка такої пігментації брів стає популярною і набирає все більше прихильниць завдяки безболісному коригуванню та низці інших плюсів у порівнянні зі звичайним татуажем. Зокрема, це ручна імплантація так званого «кольорового агента» у верхній шар епідермісу, яка є найменш травматичною для шкіри. Під час процедури відсутні больові відчуття, адже використовується місцевий анестетик, а після неї з’являється тільки невеликий набряк, який проходить буквально через годину. Результат такого мікропігментування максимально природний, що імітує власні доглянуті брови і дає достатню густоту. При ручній роботі з використанням маніпули не виникає вібрації, що менше пошкоджує і подразнює шкіру. Загоєння брів і відновлення шкіри проходить набагато швидше, ніж після звичайного татуажу. Окрім того, регулярна імплантація фарбувального пігменту таким способом з часом не стане причиною виникнення рубців. Варто враховувати й те, що за допомогою такої техніки пігмент виводиться рівномірно, без залишкових агентів. Тому не варто переживати, що брови змінять відтінок і виглядатимуть некрасиво.

- На скільки часу вистачає такого макіяжу?

- Вважається, що в середньому брови, промальовані за допомогою мікроблейдінга, зберігають свій вигляд протягом року-півтора. Проте все дуже індивідуально і бувають випадки, коли макіяж зберігається довше. Адже все залежить від того, які особливості регенерації шкіри, на яку глибину був поміщений пігмент, як здійснювався догляд за зоною пігментація в перші дні після процедури. Тому ефект в кожному випадку індивідуальний. Комусь такого макіяжу може вистачити на 6 місяців, а в інших він протримається незмінно 2-3 роки. Але для постійної підтримки брів в доглянутому вигляді рекомендують оновлювати пігмент щорічно. Також варто зважати, що після першої процедури обов'язково через три тижні — місяць потрібно зробити корекцію, щоб підправити можливі пропуски фарби. Інколи корекцію потрібно робити двічі — все залежить від особливостей організму кожної людини, на що варто зважати.

- Чи є обмеження для проведення процедури?

- Як таких протипоказань для мікроблейдінга немає. Звичайно, процедуру не рекомендується проводити, якщо в людини підвищена температура, застуда чи під час інших хвороб. Також не бажано робити мікроблейдінг під час вагітності, адже тоді в жінки відбуваються гормональні зміни в організмі і фарба може не так проявлятися.

strong>- Чи багато охочих у Рівному зробити макіяж у такий спосіб?

- Серед рівнянок мікроблейдінг вже встиг набрати популярності, адже це справді красиво, натурально, безболісно та дає бажаний результат. Тому проводжу процедуру за попереднім записом, бо чимало охочих.

А дізнатися більше інформації про мікроблейдінг, отримати індивідуальну консультацію і записатися на “сеанс краси і вдосконалення” можна за номером тел. 097 714 84 44

Також майстра можна знайти у соціальних мережах:

В контакті”: liliaruzha

Instаgram: liliaruzha

Фейсбук”: Лілія Рижа 

на правах реклами