Дмитро Сільман розповів, хто бореться за владу у Рівненському районі

Дмитро Сільман нині активіст Громадського руху "Народний контроль" та учасник антикорупційної платформи Рівненщини. У минулому він був депутатом Рівненської районної ради від ВО "Свобода" і навіть одним із претендентів на посаду голови райради під час буремних подій Майдану. Однак склалось по-іншому: зі "Свободою" стосунки розірвав, залишився простим депутатом, а згодом й взагалі позбувся депутатського значка.

Сьогодні пан Дмитро займається висвітленням проблем регіону, зловживань влади і корупції. Попри те, що він ніби відійшов від  політики, Сільман все ж обізнаний у процесах, котрі відбуваються в районі і області. Його часто можна побачити на політичних заходах та в компанії впливових людей Рівненщини.

Сайт "ВСЕ" писав про боротьбу за крісло голови Рівненської райдержадміністрації, яка розгорнулась після обрання Віталія Стельмаха головою райради. Рівненський район - один із ключових при проведенні адміністративно-територіальної реформи. Його землі з усіх боків оточують місто Рівне, яке вже давно потребує розширення. Тому посада голови райдержадміністрації за впливом зможе конкурувати з посадою мера.

Про те, що відбувається в  районі, які групи борються за владу і хто може посісти крісло №1 в районі, говоримо з Дмитром Сільманом у програмі "Тіньовий сектор".

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.