Епідемія фінансових пірамід: українцям радять бути обережними з інвестиціямі Evart Network і Evo Binary

Всім відомо, що з настанням далеко нелегких часів, на соціальній арені тут як тут аферисти та шахраї, причому вищого класу. Їх метою є особисте збагачення через довірливих та зневірених майже в усьому людей, пише сайт profita.org.

Кожен рік кількість проблем в країні не зменшується, а лише збільшується. Це і економічні, і соціальні. А починаючи з 2014 року, ще і бойові дії на сході Україні.

Шахраї бездоганно вміють читати соціальний підтекст будь якої проблеми, тому так уміло використовують собі на користь. Часи Остапа Бендера завжди були і залишаються актуальними і досі.

Більш за все вони набирають активних обертів там, де є нестабільне суспільство з явно вираженими економічними труднощами. Прикладом всього цього – Сергій Мавроді з аферою у державах Африки. Ні, це не помилка. Саме в африканських державах, а не в Сполучених Штатах Америки, країнах Європейського Союзу, або інших розвинутих країнах. В Африці, де люди позбавлені можливості мати навіть самих необхідних речей, але і тут Мавроді зміг так вправно обчистити кишені цих бідолашних громадян, наобіцявши гори, що вкриті золотом, та скорішого приближення комунізму.
На підміну МММ в Україну прийшли псевдо-закордонні фінансові піраміди, як Evart Network та Evo Binary


Після подій 2014 року, економіку країни не аби як похитнуло. І це зовсім не дивно, бо на то є багато причин. Як відомо з джерел, а також з історичних даних, українську державу поглинули фінансові аферисти, творці фінпірамід. Ці фінпіраміди в Україні мало чим відрізняються від російських, казахських, чи навіть африканських. Дуже часто аферисти навіть не приховують, що за своєю суттю є фінансовими пірамідами, і у відкриту користуються самими земними людським бажаннями: жити в достатку, мати величезну квартиру, красивий автомобіль, пасивний заробіток, не прикладаючи до всього цього значного капіталу та зусиль.

Українські піраміди не відстають від часу також. Вони користуються удосконаленими фінансовими інструментами, методиками, рекламними фішками, створюють шикарні легенди своєї діяльності, ховаючи за красивою вивіскою свої корисні цілі. Не можливо не помітити, що фінпіраміди створюються як всередині держави, так і за нею, де власники таких аферистських компаній нібито знаходяться закордоном, тим часом намагаючись продати свій товар зубожілим казахам, українцям, росіянам, африканцям та іншим громадянам різних країн. 


Вже далеко не таємниця, що фінпіраміди так лихо видають себе за закордонні фонди, компанії, що прийшли в України нібито допоїти українцям, дати інвестиції, хоча насправді все стовідсотково навпаки – гроші з інвестиціями вивозяться з країни. Наприклад, Edelweiss5 видавала себе за компанію з Німеччини. Цікаво те, що вона абсолютно нічого не має спільного з ФРН, в неї не має офіційного права залучати інвестиції, відсутнє юридичне лице, але все одно відчиняються якісь офіси технічної підтримки, що фактично являються частиною шахрайства разом з незаконними грошовими зборами з українців. Та Edelweiss5 не єдина така. Ось, наприклад, ще всім сумнівно відома компанія Helix, яку очолював Дмитро Нагута, що зараз знаходиться під слідством за шахрайство, і на якого заведена кримінальна справа. Розмір заявлених на нього претензій нараховується тільки за офіційними даними більше чотири сотні. Helix також видавала себе за компанію з Великобританії, яка нібито інвестувала кошти в українську економіку, створювала робочі місця. 

Дуже часто фінпіраміди користуються мережевим багаторівневим маркетингом для реалізації свого продукту. Під так званим продуктом розуміється продаж інвестиційного пакету, сертифікатів, акцій та усілякої різної нісенітниці, тобто продавати повітря за справжні гроші, обов`язково гарантуючи доходи, і чим більше, тим краще. В рамках вищеперерахованого також можна виділити і Helix з відмежувавшуюся від неї Evart Network, голова якої втік з української держави більше року тому, не забувши розірвати все, що пов`язувало його з Helix та Дмитром Нагутою. Ця людина створила свою фінансову піраміду, яка не має ні продукту, ні товару, але так вміло обіцяє не лише більше 100% річних, та й усілякі премії з бонусами усім «лідерам індустрії», які не гребують жодних способів, щоб заманити до своїх тенет довірливих людей: знайомих, колег, сусідів, друзів з ціллю отримати відсотки від вкладів. 

А ось Evo Binary набирає популярності у західній частині української держави. Коріння цієї піраміди з Португалії. Ця піраміда залучає інвестиції під 200% річних, і мотивує ці залучення якимось таємним програмних забезпеченням за для торгівлі на Forex, не маючи при цьому ніяких прав на залучення інвестицій, ліцензії на подібну діяльність, аудитів, реальних активів, на які у випадку банкротства компанії можна б було розраховувати. Також у неї не має офіційної штаб-квартири. Взагалі-то уставний фонд таких фінансових пірамід не перевищує однієї тисячі доларів. 

Про основні ознаки фінпірамід кожна розумна людина дуже добре знає:
- вони нелегальні;
- у них завищений дохід;
- ці піраміди – суцільний обман;
- їх діяльність видумана, як ік премії з бонусами;
- у них не математичні моделі вилучення доходів.

Поки що дані фін піраміди (Evart Network та Evo Binary) підносяться, як щось нове, вдосконалене, але дуже скоро і їх наздожене доля всім відомої МММ та Helix, адже лідери компаній мають дуже великий досвід в обмані населення за старим принципом. Вже зараз доступна інформація, що Evart Network та Evo Binary переживають фінансові труднощі. А найбільші такі проблеми накрили Evo Binary, що залишився практично всіх своїх фінансових інструментів для прийому грошей та їх виплат своїм вкладникам. Схожі проблеми були у компанії Kairos Technologies перед стартом свого закриття на території України.

У повному розумінні терміну українську державу накрили фінансові піраміди: Kairos Technologies, Edelweiss5, Helix, Evart Network та Evo Binary, усілякі Вікінги, Едельвейси, Меркурії – це перелічені лише крупні фінансові піраміди. За даними ОО АІ «Профіт», в Україні на даному етапі діють більше семи великих фінпірамід, близько шістдесят маленьких та середніх, лідери яких різними способами заманюють до своїх аферистських тенет. Їх кількість рахується тисячами. Люди, які потрапили до фінпірамід, належать до такої категорії, які не мають стабільної нормальної роботи, соціального захисту, економічного проблиску. Вони бачать єдиний свій шлях у Великій дорозі фінансових афер, на кшталт Evart Network та Evo Binary.

Сумно це визнавати, але з бюджету української держави та кишень громадян вимиваються сотні мільйонів доларів! Навіть не десятки, і навіть не у гривневому еквіваленті! Українське законодавство та правоохоронні органи зовсім нічого не роблять для того, щоб хоча б якось боротися з наступом фінпірамід. Це край неправильно.

Сьогодні країна слідкує за процесом над Дмитром Нагутою, але забувають, що таких фінпірамід, аферистських діячів неймовірна кількість. Держава стала справжнім Клондайком для фінпірамід. С цим треба негайно щось робити. Сидіти, склавши руки – не є виходом.

Якщо ви, або ваші друзі, близькі, сусіди, колеги стали жертвами фін пірамід, потрібно негайно діяти, докласти усіх зусиль, аби вийти з цих шахрайських тенет. Чекати допомоги зі сторони держави чи правоохоронних органів не варто. Її довго ви будете чекати. Найефективнішим способом буде діяти власноруч. 

Будьте пильними, та допомагайте іншим не потрапити в лапи аферистів.

Коментарі

In the Internet world, Everything is recognized by the unique Identity known as IP Address. Whenever we are connected to the internet and surfing google, then at that time, IP address is our unique Identity. Mostly there are two main categories of IP one is Private and the other is Public. <a href="https://bibliocrunch.com/profile/husam579/">192.168.1.254</a> this is the perfect example of Private IP.

https://www.appvn.one
This is a great motivating content.I am fairly much happy with your great work.You put really very information

А про квестру забули)))

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.