Скільки заробляє керівництво найбільших міст Рівненщини

На Рівненщині очільники деяких міст отримують зарплату вищу, аніж в міського голови Рівного Володимира Хомка та деяких заступників голови Рівненської ОДА Василя Берташа. Більше про це - у нашому огляді.

Цього разу ми звернули увагу на міста обласного значення та деякі міста районного підпорядкування Рівненської області. А саме Острог, Кузнецовськ, Костопіль, Дубно та  Здолбунів. Про «відкритість» здолбунівської мерії ми вже писали, тож відправили запит повторно. А поки-що поглянемо чи є за що жити мерам і їх заступникам вищеперелічених міст краю. 

Острог

Згідно структури Острозької міської ради та його виконавчого комітету в штатному розписі перебуває три заступники міського голови Олександра Шикера. Сам очільник Острога, враховуючи надбавки та премії, у 2012 році отримав 70 176 гривень.

фото з oa.edu.ua

Олександр Шикер

Перший заступник міського голови Острога Віталій Ундір збагатився на 59 568 гривень.

Заступник міського голови Володимир Мацун заробив 60 002 гривні, а заступник Ольга Логвін отримала 59 015 гривень.

Див. також: Скільки заробляють керівники Рівного?

Кузнецовськ

В штатному розписі виконавчого комітету Кузнецовської міської ради знаходиться три посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Власне, ситуація із очільником міста тут більш ніж непевна, адже депутати Кузнецовської міської ради 4 рази висловлювали йому недовіру і на початку року міського голову Сергія Анощенко таки усунули із займаної посади. А його обов’язки нині виконує секретар міськради Ігор Куц.

Тим не менш, торік сума нарахованого доходу міського голови Сергія Анощенко, враховуючи надбавки та премії, становила 127 339 гривень.

Сергій Анощенко

Сума премії міського голови Сергія Анощенко у 2012 році становила 29 223 гривні, в тому числі по місяцях:
січень – 2919 гривень;
лютий – 3721 гривень;
березень – 1559 гривень;
квітень – 3795 гривень;
травень – 3535 гривень;
червень – 3721 гривень;
липень -  1747 гривень;
серпень – 1218 гривень;
вересень – 3721 гривень;
жовтень – 2103 гривень;
листопад – 1184 гривень.

У січні цього року на сесії Кузнецовської міськради депутатами були призначені три нові заступники міського голови: «свободівець» Юрій Кравець, представник партії «ПОРА»  Віталій Магдич та «сильноукраїнка» Тетяна Сич. У 2012 році на цих посадах трудилися і заробляли гроші інші люди, саме про їхній заробіток на і прозвітувала міська рада Кузнецовська.

Сума нарахованого доходу екс-першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Ковальчука, враховуючи надбавки та премії у 2012 році становила 107 125 гривень.

Сума премії Василя Ковальчука у 2012 році становила 34 664 гривні, в тому числі по місяцях:

січень – 2874 гривень;
лютий – 2965 гривень;
березень – 1845 гривень;
квітень – 4151 гривня;
травень – 3459 гривень;
червень – 3459 гривень;
липень -  1624 гривні;
серпень – 3396 гривень;
вересень – 3459 гривень;
жовтень – 2106 гривень;
листопад – 2988 гривень.
грудень – 2338 гривень.

Сума нарахованого доходу екс-заступника міського голови – начальника фінансового управління Ніни Зубрецької, враховуючи надбавки та премії, у 2012 році становила 126 165 гривень. Сума премії Ніни Зубрецької  торік склала 23 224 гривні. 

«Дані щодо премії заступника міського голови – начальника фінансового управління по місяцях згідно довідки від 22.05.2013 № 436 не надані», - повідомляє тимчасового виконуючий обов’язки міського голови Кузнецовська, секретар міської ради Ігор Куц. 

Інформацію про доходи екс-заступника міського голови - начальник управління економіки Ярослава Басюка міськрада Кузнецовська не надала. 

Є підозра, що зарплати і премії нових заступників цьогоріч будуть не меншими аніж у їхніх попередників. 

Див. також Скільки заробляє керівництво Рівненської облради

Костопіль

Згідно структури апарату Костопільської міської ради та її виконавчого комітету у міського голови є три заступники. 

У 2012 році обсяг заробітної плати міського голови Костополя Євгенія Денисюка, з врахуванням надбавок та премій, становив 73 761 гривню.

Євгеній Денисюк
 
Посадовий дохід першого заступника міського голови Андрія Ткачука - 57 924 гривні.

Зарплата другого заступника міського голови Костополя Олександра Середи склала 61 038 гривень, третього заступника Олега Моторко – 42 156 гривень.

Упродовж 2012 року нараховано та виплачено премії:
міському голові Євгенію Денисюку в сумі 3 705 гривень;
першому заступнику Андрію Ткачуку – 3 899 гривень;
другому заступнику Олександру Середі – 4 465 гривень;
третьому заступнику Олегу Моторко – 4 190 гривень. 

Премія нарахована в межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати.

Див. також Скільки заробляє губернатор Рівненщини і його зами

Дубно

Згідно штатного розпису Дубенської міської ради на сьогоднішній день передбачена одна посада заступника міського голови.

Хоча торік у міській раді працювали троє заступників мера Василя Антонюка, із яких нині на звітній посаді після скорочення залишився лише Руслан Мосійчук. 

Все ж подивимося скільки у 2012 році заробив міський голова Дубно та його троє заступників.

Отож мер Дубно Антонюк В.М. всього заробив 126 202 гривні, в тому числі 23 415 гривень у вигляді надбавки та 29 471 гривню в якості премії. 

Василь Антонюк

Вищезгаданий Мосійчук Р.А. торік отримав 81 291 гривню, з яких 13 749 гривень надбавки і 15 799 гривень премії. 

Екс-перший заступник мера Мацишин Ю.О. мав зарплату 77 762 гривень, враховуючи 12 212 гривень надбавки та 8 978 гривень премії. 

А заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карп’юк О.П. отримав різний дохід на цій посаді у сумі 80 109 гривень, з яких 11 391 гривня надбавка і 9 113 гривень – премія.

Епілог

Підсумовуючи зарплати міських голів вищезгаданих міст ми бачимо, що у 2012 році:

Мер Острога Олександр Шикер заробив 70 176 гривень.
Очільник Кузнецовська Сергій Анощенко отримав 127 339 гривень.
Міський голова Костополя Євгеній Денисюк мав 73 761 гривню. 
Керівник Дубно Василь Антонюк збагатився на 126 202 гривні.

Тобто на Рівненщині у містах обласного значення найбільше заробляють очільники Кузнецовська та Дубно. При чому зарплата у очільників цих міст вища аніж у міського голови обласного центру Володимира Хомка, який у 2012 році заробив всього 109 060 гривень. Менше за Анощенка і Антонюка заробляють і такі заступники голови Рівненської ОДА як Олексій Губанов, Світлана Сад і Володимир Новак. 

Також автор цих рядків поцікавився заробітком міського голови Здолбунова та його заступників. Проте шановне панство у відповідь на наш інформаційний запит відмовило у наданні інформації мотивуючи це не зовсім адекватною причиною. Запит здолбунівчанам журналіст сайту чесних новин «ВСЕ» направив повторно. За умови повторного приховування інформації від громади, мер Здолбунова Ігор Ольшевський отримає стимул у вигляді заяви до прокуратури та судового позову. Час «слугам народу» зрозуміти, що займатися самочинством і порушенням Законів України повноважень їм ніхто не надавав.

Див. також Міський голова Здолбунова крутіший за мера Рівного і губернатора області

Ми з’ясували якою фінансовою мотивацією керуються очільник ОДА і його заступники, голова Рівненської облради і його зами, міський голова Рівного та керівники міст обласного значення та районного підпорядкування зі своїми заступниками. У наступних матеріалах ми довідаємося скільки заробляють голови райдержадміністрацій області. Про це - незабаром ексклюзивно для читачів сайту чесних новин «ВСЕ».

Коментарі

Скобуха І.М. підвищено за тортури і ув'язнення невинних людей, в якому зараз одночасно проти нього проводиться досудове розслідування
http://proisvol.info/2017/07/16/skobuxa-i-m-pidvishheno-za-torturi-i-uvy...

Прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух Іван Миколайович. За заявою до голови СБУ http://www.moyray.com/849.html звинувачується у бандитизмі, кришуванні наркодилерів (незаконне виробництво, зберігання та продаж наркотичних засобів) і янтарних баронів (незаконне видобування, скупка та перепродаж іноземним державам бурштину) з с.Вежиця Рокитнівського району Рівненської області, а за заявою до Генерального прокурора України http://www.moyray.com/833.html - у корупції, невжитті посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи, службовій недбалості, приховуванні злочину, покриванні незаконної діяльності судді Рокитнівського районного суду Рівненської області Т.С. Феха!

Заступник начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко Микола Васильович. За заявами до Генеральної прокуратури України та до СБУ http://www.moyray.com/848.html звинувачується у корупції, службовій недбалості, приховуванні злочину, покриванні злочинної діяльності пасажироперевізників ФОП Усович В.Ф. та ФОП Сайко В.В., покриванні безліцензійної діяльності ФОП Усович Н.О. та ФОП Логвиненко О.І., у невжитті посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи тощо!

Начальник Кузнецовської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області Гальчик Жанна Петрівна. За заявами до Генеральної прокуратури України та до УМВС України у Рівненській області http://www.moyray.com/850.html звинувачується у корупції, шахрайстві, зловживанні владою, приховуванні податкових злочинів ФОП Усович В.Ф., покриванні безліцензійної медичної діяльності ФОП Усович Н.О., кришуванні незаконних пасажироперевізників м.Кузнецовська, службовій недбалості, у невжитті посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи тощо!

Заступник голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрій Михайлович. За заявами до Генеральної прокуратури України, УМВС України у Рівненській області та до голови Рівненської обласної державної адміністрації http://www.moyray.com/851.html звинувачується у корупції, службовому підлозі, шахрайстві, зловживанні владою, покриванні злочинної діяльності ФОП Усович В.Ф., покриванні безліцензійної медичної діяльності ФОП Усович Н.О., незаконному наданні об'єктів комунальної власності м.Кузнецовська злочинним підприємцям, штучному заниженні цін на оренду об'єктів комунальної власності м.Кузнецовська злочинним підприємцям, невжитті посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи тощо!

«ПРАВИЙ СЕКТОР» Дубно
http://vk.com/dubno_right_sector
https://www.facebook.com/groups/dubno.right.sector/

"Гнилий жолудь" для Антонюка Василя Михайловича, мера міста Дубно.
24.08.2014

Чому неопрелюднили зарплати секретарів рад? Цікава може бути картина)

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.