Благодійні внески у дитсадках Рівного: продовження

Фото з p-p.com.ua

Собаки гавкають, а караван іде. Саме так можна описати ситуацію із благодійними внесками у рівненських садочках. Доки навколо одних дитсадків точаться скандали, пов’язані із грішми, інші продовжують активну діяльність на «благодійному» фронті. Про це один одному розповідають батьки на форумі spua.org у темі, присвяченій дитячим садочкам Рівного.

Майже 2 місяці тому ми писали про цей форум: у матеріалі Скільки коштують «благодійні» внески у дитсадках Рівного ми дослідили скільки у якому садочку слід заплатити, щоб прилаштувати свою дитину. З того часу в темі «Дитячі садочки» з’явилися нові цифри, тож сайт чесних новин «ВСЕ», виконуючи свій громадянський обов’язок, продовжує інформувати про те, що по чім нині у дитячих садочках Рівного. 

Марку одного з найдорожчих садочків продовжує тримати ясла-садок № 12 «Ластівка» (Рівне, вул. О.Дундича, 8а). Там, судячи з повідомлень батьків, за влаштування свого чада слід заплатити 1500 гривень благодійного внеску. 

Також у нас з’явився новий фігурант - ДНЗ ясла-садок №23 з пріоритетами гендерного виховання «Берізка» (м. Рівне, вул. Кавказька, 10). Тут беруть 500 гривень за дитину.

Вступ до школи-дитячих ясел-садочка № 28 (Рівне, вул. Відінська, 46) обійдеться у 1000 гривень, а до садочка-школи № 37 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови (Рівне, вул. Драганчука, 12) – 700 гривень.

У яслах-садочку № 32 «Зірочка» (Рівне, вул. Гагаріна, 61) по «прайсу» нині треба заплатити 1000 гривень, хоч можна домовитися й за 800 гривень. 

Куди менше бере ще один новий фігурант наших публікацій - ДНЗ ясла-садок №33 «Золота рибка» (м. Рівне, вул. Корольова, 4а) – 500 гривень. 

Не все так гладко, за словами батьків, й у ДНЗ ясла-садок компенсуючого типу №35 для дітей з вадами зору «Весняночка» (м. Рівне, вул. Гагаріна, 73). Про що мова – читайте нижче.

Знову згадують батьки й дитячий садок №41«Чомусик» ( м. Рівне, вул. Гранична, 4). Щоправда, не вказують суму. Раніше ми писали, що вартість благодійного внеску у цьому садочку складала 400 гривень.

Також на благодійних паралелях з’явився ДНЗ №44 поглибленого гуманітарного розвитку «Попелюшка» (м. Рівне, вул. Вербова, 40). Тут «культурно просять» заплатити 400 гривень благодійного внеску.

У яслах-садочку № 55 «Котигорошко» (Рівне, вул. Р.Шухевича, 28) потреби також зросли – тепер, як пишуть рівненські батьки, благодійний внесок складає 500 гривень. 

Зрештою, навіть прилаштувавши своїх дітей за «благодійну плату», батьки не завжди можуть бути упевнені в тім, що їхніх дітей доглядатимуть, як зіницю ока. 

Навіть у гарних садочках бувають прецеденти. 

І хоч будь-яку проблемку ситуацію можна вирішити полюбовно, неприємний осадок після описаних ситуацій завжди лишається. 

У вас завжди є вибір. Один - в жодному разі не відстоюйте свій сімейний бюджет і законне право безкоштовно записати свою дитину у дошкільний навчальний заклад. Воно вам треба? Ви ж завжди зможете заробити зайві кількасот гривень, щоб заплатити "благодійний" внесок. І не треба псувати нерви освітньому начальству, завідуючим садочками. Їхній спокій - дорого коштує. Якщо ж вам щось не подобається і "ріже око" неофіційний достаток освітянського начальства, то йдіть... в інший садочок, або здайте дитину дідусю з бабусею. 

І все таки приємно усвідомлювати, що дітей навчають проФФесіонали своєї справи. Завдяки вашим зусиллям в Україні й надалі зростатимуть такі майбутні президенти і прем’єр-міністри. А значить наша країна матиме всі шанси жити в режимі постійного "покращення"!

Чи не так?

p.s.

Спасибі! :)

Коментарі

добрий вечір! шановні батьки для того. щоб позбутись корупції необхідно. щоб всі (повторююсь усі) батьки бажали прозорості та відвертості з боку вихователів та психологів днз. а не одиниці. які виборюють правду для своїх дітей ціною своїх нервів та консультацій з боку відділу освіти. в мене питання. чи всі батьки знають . що вони підписують на батьківських зборах? чи всі батьки знають. яке право має помічник вихователя зг. закону України про дошкільну освіту? чи всі батьки знають суму фінансування конкретного днз з боку держави?моя власна думка. якби батьки цікавились і ставили вихователів до відома про знання своїх прав. то ті в сою чергу. навіть попри знущання над особистістю батьків. не дозволяли б собі здирництва та казок про нестачу туал. паперу. миючих. обов"язків батьків поміняти вікна. меблі...

на всих порушити криминальну справу!

Моя дитина зараз ходить у 42 ДНЗ.Садочком більш ніж задоволена-завідуюча прекрасна людина,вихователі теж хороші,дитина завжди охайна і доглянута.Щодо благодійних внесків-здавала,бо розуміла що ці гроші потрібні для покращення умов де буде знаходитись моя дитинаГрошей ніхто не вимагав-здавала по мірі своєї можливості.Мала можливість піти в інший садочок ,ближче від будинку-проте рада що пішли в 42.Моя сусідка пішла в яслі в 33-вихователями не задоволена.По стану 33 кращий-але ремонт можна зробити,а потрапити до хороших вихователів-це щастя.РАДЖУ ВСІМ БАТЬКАМ ПЕРШ ЗА ВСЕ ДУМАЙТЕ ПРО ІНТЕРЕСИ ТА ОТОЧЕННЯ ВАШОЇ ДИТИНИ , А НЕ ПРО УМОВИ(чи є пласт.вікна ,нові столи і ремонт )

Корупція візде иоколо!!!

Чому у нас завжди бачуть 5 % поганого , а 95 % хорошого ніколи не напишуть .
А навіщо писати хороше, адже краще попліткувати про те , що сприймається тими людьми , яким більше нічого робити.
Чому батьки займаються не вихованням дітей , а обговоренням пліток не зрозуміло на яких фактах то викладено .
Мені соромно , що люди не бачуть позитиву і не звертають уваги на достовірні факти : динаміка у розвитку своїх дітей, перебування в комфортних умовах , дружні стосунки, , любов до Батьківщини...
А якщо бачимо негатив, то чому не задумаємось: а може причина в мені?
Можливо потрібно почати з себе?
А наші журналісти тільки плітки і висвітлюють , аж бридко читати , ніколи не напишуть про затишні умови перебування дошкільнят у закладі , емоційно- позитивну атмосферу, яка дійсно є у садках , тому-що такою інформацією читачів не зацікавиш , а от усякими плітками набагато легше знайти "свою" аудіторію. Перебудовуйте себе на євроінтеграцію...

Ужас, как лошьё защищает свой лоховский образ жизни. Какое "на ремонт", какое "внески", вы в своём уме, лошары? А как насчёт уголовного дела на заведующую садиком, которая просрала все гос. финансирование, а теперь доит бычьих родителей? Или это несчатье даже не требовало финансирования? Проще ведь доить тупое лошьё, которое, дружно мыча, несёт последнюю денежку "в фонд". Ато же его ребёнка голой жопой в окно выставят, или вообще прибьют случайно. А вы, мамочки, пробовали пойти против стада? Или так всю жизнь и будете раком стоять?
Обидно, но с такой биомассой нормальной страны мы не построим. Где хоть одно видео про вымагательство в садиках? Где заявления и публичные процессы? Нету, лошьё продолжает носить деньги, и жаловаться на жизнь.

Я в шоці як може журналіст писати неперевірені чутки . За всі заклади не скажу, але у ДНЗ № 35 м. Рівне благодійні внески відповідно до спроможності сім"ї вихованців ( а це дійсно достовірні факти ) . Ну а липові довідки хай будуть на совісті тих лікарів- офтальмологів , які їх пишуть, адже яка роль у цьому питанні садка: якщо є довідка від лікаря , на підставі чого адміністрація повинна не прийняти таку дитину ??? Задумайтесь...

Ми водимо дитину у 32 садочок і знаємо,що там робиться, а де ви тих брехнів понабирали - не знаю!? Фрукти дітям там дають, порції теж великі, на ремонт ми здаємо не багато, а хто не може, сам приходить ібілить ,або фарбує!

Я згідний з Людмилою, потрібно щось робити, а то грошей не буде хватати на благодійні внескі.
Коли вже українці встануть з колін?

я підримую автора статті. Чому ніхто не бориться з корупцією. Всі тільки платять та плачуться, що заплатили і немає грошей. Якби всі повстали, то, можливо, було б простіше нам жити. варто задуматися над нашим благоустроєм. Чому немає "голосних" батьків, де ті, хто хоче добитися кращого для наших дітей???

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.