У Рівному збудують елітний район для прокурорів та депутатів

Будівництво елітного котеджного містечка розпочали в Рівному. В районі вулиць Макарова та Пржевальського 35 га забудують ошатні будиночки для багатьох відомий у місті людей. Зокрема суддів, прокурорів, депутатів міської та Верховної Ради.

Одна з останніх вільних земельних ділянок у місті буде забудована. Під індивідуальну житлову забудову 35 гектарів землі поблизу гіпермаркетів "Епіцентр"  та “METRO” віддали ще у 2008-2009 роках. Тоді розподіл землі супроводжувався гучними скандалами в сесійній залі та пікетами Рівненської міської ради. Проте потім землю успішно "розпиляли", а ситуацію з будівництвом через кризу призабули. Потім будівництво вибухнуло скандалом вже у 2012 році. Коли в дворі будинку на вулиці Олени Теліги, 57 почали будувати нову дорогу до вулиці Макарова.

Обурені мешканці пікетували міську сесію та наголошували: у дворі будинку і так немає місця. Натомість міська влада буда невблаганна – дорога передбачена генеральним планом.

На початку цього року будівельні роботи почались уже у самому елітному районів. Будівельники знімають верхній родючий шар грунту, адже на цьому місці колись рівняни садили городи. Після цього будуть прокладати інженерні мережі.

— Починаємо будівництво першої її черги — 16 житлових будинків та інфраструктури для них: доріг, водо— та газопроводу, освітлення, каналізації тощо, розповів в інтерв’ю газеті "Рівне вечірнє"  начальник міського управління капітального будівництва Олег Герман.  — Вестиме будівнитво рівненська будівельно-монтажна компанія "Екорембуд". Адже тут будуть розташовані будинки її працівників.

Нагадаємо, що "Екорембуд" належить Володимиру Вознюку, який є батьком народного депутата Юрія Вознюка. Крім того серед власників земельних ділянок чимало відомих у місті людей.

Другу чергу будівництва мікрорайону проводитимуть вже пайовики кооперативного будівництва, які мають здати половину коштів на будівельні мережі. Тим часом район вже обнесли парканом, поставили вагончики для проживання будівельників. 

Коментарі

А де прокурори, депутати? Назва статті бомбезна, а зміст її...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.