У другій половині грудня п`ять об`єднаних територіальних громад Рівненщини отримали на всіх понад 9 мільйонів гривень освітньої субвенції. З освоєнням коштів справлялися по-різному: хтось переплатив третину вартості товару, а хтось – зекономив частину коштів. Однак усі громади отримали передноворічний стрес, в якому винуватять посадовців, через яких кошти йшли із затримками на всіх етапах

19 лютого, 10:38

«Ноутбук за 200 тисяч гривень» - з такими заголовками з’явились повідомлення на рівненських інтернет-сайтах. Мова йшла про закупівлю оргтехніки, яку провела Бабинська сільська рада напередодні нового року. Щоправда, як виявилось, інформація була не зовсім точною.

12 січня, 13:08

Мер Рівного Володимир Хомко давно хотів купити дуобус, що в результаті і зробив. За доволі немалі гроші. Знав він про те чи ні, але омріяний транспорт має чимало неприємних таємниць

16 лютого, 09:57

Боротьба з корупцією – ці слова чи не найпоширеніші у промовах наших політиків і керівників держави. Час від часу відбуваються гучні затримання, які переконують, що боротьба з корупцією триває. Щоправда її результатів поки що не видно. Ось днями повернувся на робоче місце зорянський сільський голова, якого влітку минулого року затримували при отриманні хабаря у 500 тисяч гривень. І це лише один з прикладів.

11 січня, 15:23

Всім відомо, що з настанням далеко нелегких часів, на соціальній арені тут як тут аферисти та шах

07 лютого, 11:38

Бюджет – фінансовий кошторис країни, де прописані всі правила і цифри за якими житиме кра

06 січня, 12:16

Остап Бендер казав, що є як мінімум сорок способів законно вкрасти гроші. Але син турецькопідданого дрібний шкєт у порівнянні з нинішніми майстрами калькулятора і чиновницького портфеля. Сучасні ділки можуть в абсолютно законний спосіб, не заплативши жодної копійки податків заробляти мільйони. Схоже саме таку схему придумали і реалізують в Острозькому районі.

03 лютого, 11:26

Заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський та керівник фірми «Фіалка» Юрій Фалко –

05 січня, 10:07

Сторінки

. .
.