ШЕВЧУК Руслан Степанович

 

Заступник міського голови Рівного

Депутат Рівнеради

Адвокат

 

 

Хто такий Руслан Шевчук? Вперше це питання в рівненському політикумі прозвучало в 2010 році. Тоді перед черговими місцевими виборами для проведення своїх людей у Рівненську міську і обласну ради мер Володимир Хомко обрав маловідому партію "Всеукраїнський патріотичний союз". Керівником Рівненської обласної організації ВПС був Руслан Шевчук. Він же став, по суті, керівником виборчої кампанії міського голови і посів друге місце у списку депутатів до Рівнеради.

Однак поява Руслана Шевчука в рівненській політиці не була випадковою. Перед тим, як стати депутатом, він вже мав чималий досвід роботи з інвестиційними і бізнесовими проектами. Але розпочнемо з початку.

Руслан Шевчук народився у місті Кузнецовськ. Юридичну освіту здобув у Вищій школі права при Інституті Держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Під час навчання працював юрисконсультом на підприємстві "Рівнеоблводоканал".

По закінченню Інституту держави і права Руслан Шевчук працював юрисконсультом у різних бізнесових структурах. Таких як: ЗАТ "Рівнебудальянс", ЗАТ НВК "Агро-Стек" та директором ПП "Автосвіт".

У 2004 році разом зі ще  кількома адвокатами Шевчук засновує юридичну фірму "Західноукраїнський юридичний альянс". Вона швидко здобула ім’я і серйозних клієнтів. Але пропри це, з часом компаньйони розійшлись, а фірма зникла.

Майбутній заступник міського голови після "Західноукраїнського юридичного альянсу" пішов працювати директором приватного підприємства "Транс-АС". Цяфірма була генпідрядником у будівництві супермаркетів мережі "NOVUS".

Попри роботу в компанії "Транс-АС", Руслан Степанович не полишає адвокатську практику. Згодом у Рівному з'явиться юридична фірма "Юридична основа", заснована Русланом Шевчуком та його дружиною Оксаною.

У 2010 році Руслан Шевчук потрапляє в найближче оточення Володимира Хомка. Як стверджують джерела, знайомим із міським головою він був ще з часів роботи на "Рівнеоблводоканал", однак тісна співпраця зав'язалась саме напередодні місцевих виборів.

Тоді Володимир Хомко шукав політичну партію, під брендом якої можна було б повести свою команду в міську і обласну ради. Проект мав бути чистим та відносно незалежним від столичних партійних босів. Таким виявився "Всеукраїнський патріотичний союз". На Рівненщині ВПС був зареєстрований Русланом Шевчуком.

В команді Хомка пан Руслан з'явився завдяки своєму куму, Тарасові Максименку. Ніби то він і порадив міському голові використати на виборах саме ВПС. Згодом Шевчук фактично став керівником виборчого штабу Володимира Хомка.

Однак своїм призначенням на посаду заступника міського голови Шевчук завдячує нардепам від Блоку Петра Порошенка. Справа в тому, що під час президентських виборів 2014 року він був у одній із штабних структур Порошенка на Рівненщині. Пізніше працював на дострокових виборах до Верховної Ради України у виборчих структурах Блоку Петра Порошенка. Подейкують, що до його призначення заступником міського голови Рівного мають відношення народні депутати від БПП Василь Яніцький та Олександр Дехтярчук.

Зрештою, і сам Руслан Шевчук вже офіційно є членом партії Петра Порошенка "Солідарність". А нова посада може стати непоганим плацдармом для продовження політичної кар'єри.

Народився Руслан Шевчук 8 жовтня 1978 року.

Одружений, має двох доньок.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.