ЄВТУШОК Сергій Миколайович

 

Народний депутат України з жовтня 2014 року

Голова Сарненської районної державної адміністрації (2014 р.)

Міський голова Сарн (2010-14 рр.)

Депутат Сарненської районної ради (2006-10 рр.)

 

40-річний Сергій Євтушок до свого народного депутатства встиг побувати підприємцем, помічником-консультантом народного депутата України Кошина, депутатом Сарненської міської ради, міським головою цього ж міста та головою Сарненської РДА.

Екс-голова Сарн заявив, що Президент звільнив його з посади голови РДА через політичні мотиви. Мовляв, це тому, що він збирався балотуватись до парламенту по мажоритарному виборчому округу № 156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони) за підтримки партії ВО «Батьківщина». Цікаво, чи буде і надалі тримати образу на Порошенка вже тепер народний депутат України Євтушок. Міг би ображатись, якби програв Олександру Данильчуку, однак буквально вирвав перемогу у першого заступника голови Рівненської облради, бо розрив склав всього 480 голосів.

Сергій Євтушок у 2007 році закінчив Рівненський інститут слов’янознавства та отримав диплом спеціаліста з маркетингу. З 2008 по 2011 роки навчався в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав диплом магістра державного управління. Є здобувачем наукового ступеню кандидата наук з державного управління Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Одружений на киянці Юлії із якою виховує двох дітей. Свого часу дружина Євтушка була помічником нардепа Миколи Кучерука.

У червні 2011 року за рятування життя людини під час пожежі у житловому будинку в місті Сарни, нагороджений орденом «За відвагу в надзвичайній ситуації» І ступеня.

Нардеп вважає, що досягти миру в України можна завдяки оголошенню воєнного стану, невідкладному вступу України до НАТО. Підтримує ідею децентралізації влади.

Сергій Євтушок переконаний, що ні люстрація, ні боротьба з корупцією не будуть переможними, якщо суди в Україні і надалі залишатимуться кишеньковими та продажними. Народний депутат вважає, що повернути довіру громадян до суддів, змусити їх чесно працювати - може тільки жорсткий контроль з боку громадянського суспільства.

Він відкидає чутки про те, що просуває на посаду мера Рівного свого земляка Дмитра Якимця. Хоча після виборів до ВР 2014 року на Рівненщині склалась досить потужна сарненсько-рівненська команда політиків та депутатів, що матиме значний вплив у місті.

До речі, після стрілянини за бурштин 9 травня, в інтерв'ю сайту "ВСЕ" Сергій Євтушок заявив, що пообіцяв, що винні у стрілянині будуть покарані. Що ж чекаємо, коли нардеп приступить до виконання своїх обов'язків та доведе справу до кінця.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.