ЯКИМЕЦЬ Дмитро Анатолійович

Голова організації "Громадський контроль"

депутат Сарненської районної ради

члем виконкому Рівненської міської ради

кандидат в народні депутати (2014 рік)

Дмитро Якимець народився у місті Сарни. Закінчив Сарненську середню школу №5 із срібною медаллю. 

Тато працював директором міжрайбази, мама - все життя пропрацювала у фармації. Коли було 19 років, тато помер і життя родини дуже змінилось. Рідна сестра працює завідувачем ДНЗ.

У 1996 році закінчив факультет "Міжнародні економічні відносини" у Львівському торговельно-економічному інституті. І одразу ж після навчання потрапив на роботу до фінансового управління Сарненської РДА.

Згодом державну роботу замінив на власний бізнес у Сарнах. Економічну освіту Дмитро Якимець використав з користю – відкрив свій бізнес у Сарнах. З 1998 по 2013 рік Дмитро займався підприємницькою діяльністю у різних сферах: і громадського харчування, і торгівлі, й нерухомості. А після переїзду до Рівного - взявся за активну громадську діяльність.

У 2013 році Дмитро Якимець створив громадську організацію "Рівненський громадський контроль", яка активно займається вирішенням комунальних проблем у місті Рівне. За час своєї діяльності, завдяки висвітленню актуальних проблем у місті, вдалось вирішити 20% комунальних проблем.

Був активним учасником Євромайдану у Рівному та брав участь у протесних мітингах проти режиму Януковича.

Під час виборчої кампанії Дмитро Якимець подав до суду на Олега Червонюка та на редактора тижневика Світлану Сироту. Як писав сайт golosno.com.ua, його обурила публікація у тижневику "Льонокомбінат" під назвою: "Хто переможе на виборах?", у якій ідеться про п’ятірку лідерів виборчих перегонів. Згідно цього матеріалу,  Дмитро Якимець посідає лише п’яте місце. На думку цього кандидата у народні депутати, оприлюднення такого факту може відібрати у нього голоси. Через це Дмитро Якимець подав позов до суду на Олега Червонюка та на редактора тижневика Світлану Сироту.

Ще однією вимогою Якимця було спростування фрагменту публікації на 2-ій сторінці, де вказано, що Олега Червонюка підтримує Блок Петра Порошенка.  Натомість, на сусідній сторінці в рамках передвиборної агітації опублікована пряма мова голови РОО Блок Петра Порошенка Руслана Секели, у якій ідеться: "Ми, представники Блоку Петра Порошенка, як команда Президента підтримуємо і будемо підтримувати Олега Червонюка у всіх його починаннях для розвитку галузі легкої промисловості України та економіки нашої держави загалом. І такі люди, як він, безумовно, створять нову якість нашого парламенту і нову якість української політики, засновану на конкретних державницьких справах".

Позачергові вибори до парламенту Дмитро Якимець програв, поступившись свободівцю Олегу Осуховському.

Тож і цей судовий позов Дмитро Якимець програв. 

Одружений, має двох дітей

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.