ПАВЛОВСЬКА Ксенія Сергіївна

Кандидат в народні депутати (2014 рік, округ №156), 

член правління ГО "Єдина Сила України"

Павловська Ксенія Сергіївна, народилася 14 квітня 1981 року в місті Києві. Дитинство пройшло на «малій батьківщині» матері у селі Степань Сарненського району. Тут її виховували дідусь і бабуся Федір Петрович і Мирослава Степанівна Кромф, які все життя пропрацювали вчителями у степанській школі. Громадянка України, проживає на території України з дня народження.

Освіта вища: навчалася у Національному технічному університеті України, Київський Політехнічний Інститут. Інститут прикладного системного аналізу за спеціальністю – прийняття інтелектуальних рішень у макроекономіці.

Трудова діяльність: з жовтня 2002 року по грудень 2006 року працювала на посаді заступника директора в ПП «Єврокомфорт»; з грудня 2006 року по червень 2014 року на посаді генерального директора ТОВ «Хай КволітіБілд Груп»; з березня 2008 року по січень 2013 року на посаді директора ТОВ «Центр підтримки бізнесу» та ТОВ «Інвест –Фінанс».

Громадська діяльність: член правління Громадської Організації «Єдина Сила України».

Позапартійна.

Одружена, має сім`ю. Чоловік-Смолянинов Василь Володимирович, 1978 р.н., народився в м. Маріуполь, працює директором в ТОВ «Ільдіан», ТОВ «Доброт-СВ» на посаді директора.

Донька - Смолянинова Діана Василівна, 2012 р.н.