Чубай Олександр Степанович

Депутат Рівненської міської ради, голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування, нотаріус.

Політична кар’єра Олександра Чубая розпочалася у 2010 році. Тоді він став депутатом Рівнеради по мажоритарному округу за підтримки Всеукраїнського патріотичного союзу, так як і міський голова Рівного Володимир Хомко.

Взагалі постать Олександра Чубая у Рівнераді сприймається неоднозначно. Офіційно не прив’язаний до жодної політичної сили, він має славу палкого прихильника мера міста Володимира Хомка. Раніше це легко прослідковувалося навіть за синхронністю голосування по всіх "питаннях Хомка". Проте в 2014 році, схоже, якась чорна кішка пробігла між керманичем міста та депутатом. Адже у сесійній залі Чубай почав неодноразово вступати у суперечки з Володимиром Хомком. Хоча сам депутат всі чутки про це спростовує і каже, що у них з мером нормальні, робочі стосунки.

Також останнім часом Олександр Чубай прославився конфліктами з начальником Держземагенства у Рівному Романом Греськом. Депутат пояснює це тим, що Гресько порушує закон, а він просто хоче домогтися справедливості. Тим часом, містом ширяться чутки, що не зовсім за справедливість воює депутат, а замішані в цьому особисті інтереси – які саме, ніби, стане зрозуміло вже на найближчих засіданнях сесій Рівнеради.

Ще Олександр Чубай разом із своєю дружиною вже кілька років поспіль планує створити будинок сімейного типу. Для цього депутату навіть виділили квартиру. Проте поки що хороші наміри "блокує" довготривалий ремонт у ній.

А з 2013 року депутат став член маловідомої ГО "ЗМІНЮЙ ЖИТТЯ".

Позапартійний.

Одружений, має сина.

Народився 29 червня 1979 р.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.