Осіпчук Юрій Юрійович

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА.

39-річний Юрій Осіпчук родом з міста Новогоград-Волинський Житомирської області. За освітою лікар-стоматолог, закінчив Івано-Франківську медичну академію. Має понад 10 років медичної практики. Крім того він тривалий час займався рекламним бізнесом. Був одним із засновників рекламно-маркетингової компанії «НеоМарк», яка займається зовнішньою рекламою та поліграфією. Певний час Юрій, як представник «НеоМарку», був і одним з організаторів конкурсу краси «Міс Рівненщина».

У 2009 році Юрій Осіпчук вирішив податися в політику, працював над створенням структур «Фронту змін» в області, після конфлікту з тодішнім керівником ФЗ, Тарасом Максименком, вийшов з «фронту». Пізніше він долучився вже до лав партії «Свобода», а у 2011-2012 році став одним з наближених людей до керівника обласної організації, а згодом і народного депутата Олега Осуховського. Тож після перемоги Осуховського на парламентських виборах став його помічником-консультантом. 7 травня 2014 року призначений начальником обласного управління охорони здоров’я. 

Юрій Осіпчук одружений, виховує доньку.

Коментарі

Тільки, от чомусь, на вашому сайті "чесних новин " не вказано що Осіпчук Ю.Ю. (начальник Управління Охорони Здоров'я) був призначений, на свою посаду, з порушенням всіх нині діючих законодавчих норм. Це людина абсолютно не компетентна, яка не має абсолютно ніякого відношення до медицини тривалий час. Його кандидатуру погоджували в Міністерстві Охорони Здоров'я тричі, і не погодили. А просто призначили, бо за нього натиснув на всі важилі його товариш - нар.деп. Осуховський.
Вам не здається, що іде захоплення влади, тільки-от іншою політичною силою!?
Чому медициною області повинна керувати абсолютно некомпетентна людина!?
Чи у нас в регіоні не має інших, більш підходящих кандидатур!?
Чи можливо успішний приватний підприємець Осіпчук Ю.Ю. знає як покращити надання медичної допомоги краю!?

Іван ХХХ, я працюю зараз у системі виконавчої влади, то хочу сказати, що зараз, на жаль, до влади прийшли абсолютно некомпетентні люди, які тільки вміють горланити, причому відбувається це порівняно з 2005 роком у геометричній прогресії і на всіх рівнях влади, від району до області.

Мабудь Свобода перед виборами у В.Р., які будуть восени, намагаеться захопити побільше посад на місцях.
Бо навряд- чи пройду у В.Р.

Процес триває.На черзі присвоєння звання заслуженого лікаря України "надзвичайно заслуженому" лікарю А.Бортніку.Все в кращих традиціях "папєрєдніків"

Це просто жесть.... Бортніку перш варто навчитися бути хоча б хірургом, а про "заслуженого" і мови бути не може. І так, він "свободівець". Все ж надіюся, що ця інформація фейк

А що ж таке зробив Бортнік щоб йому давати заслуженого лікаря?
Чи може він також має відношення до Свободи?

Опубліковано Іван XXX Чтв, 29/05/2014 - 22:42 IP 77.123.82.211
Опубліковано Юра Чтв, 29/05/2014 - 22:46 IP 77.123.82.211
Опубліковано Віктор Птн, 30/05/2014 - 13:43 IP 77.123.82.211

Сам пише коментарі, сам відповідає на них. Тільки з іменем чоловік ніяк не визначиться..

Байдуже. Головне що правду.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.