ЛОГАЩУК Андрій Валентинович

Громадський активіст, лідер студентського руху рівненського Євромайдану

 

 

 

 

 

 

Андрій Логащук став координатором студентського руху рівненського Євромайдану. Зміг організувати спудеїв різних навчальних закладів до участі в протестному русі та змотивувати до рішучих дії.

Під час Євромайдану він неодноразово проводив Народні віче, аби об'єднати рівнян для протестів проти існуючого режиму.

Андрій Логащук народився 9 серпня 1989 року у місті Острог у родині військового, проте шкільні роки пройшли у селі Вільгір, що у Гощанському районі. З восьмого класу навчався  у Рівненському природничо-математичному ліцеї "Елітар", який закінчив із золотою медаллю.

У 2007 році вступив до Національного університету водного господарства на спеціальність прикладна математика. Проте на другому курсі покинув навчання та пішов на роботу. У 2010 році вступив до РДГУ на менеджмент, але покинув навчання, тому що не сподобалось там навчатись.

Андрій так і не отримав диплом про вищу освіту та це не завадило йому займатись самоосвітою, вдосконалюватись та брати активну участь у громадському житті міста.

З 2011 року був членом громадського руху "Яскраво", який займався організацією культурних заходів для молоді. Із 2012 року – член громадської організації Фундація регіональних ініціатив та член політичної партії "Фронт змін", після її ліквідації – партії "Батьківщина". Працював літературним редактором у "Контур +". З 2012 року є членом громадської організації "Молодь ДІЄ", яка за рік своєї діяльності втілила в життя кілька успішних проектів, зокрема "Школа журналістики" та "Вуличний університет".

Математичний склад розуму дозволяє Андрію приймати швидкі та раціональні рішення, а творчі здібності – писати вірші. Крім того серед захоплень громадського активіста – гра на гітарі та виступи у молодіжному ексмерементальному театрі "Метр".

Разом з Віталієм Примаком увійшов до складу Всеукраїнського об'єднання "Майдан".

Коментарі

це людина, яка вміє підстроюватись, нічого толкового з себе не уявляє. Не закінчив Воднік, його звідти поперли. Бігає по громадським організаціям, за спиною ні гроша. Він вміє багато говорити і залякувати людей своїми звязками, але це тільки ляля і не більше.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.