КИРИЛЛОВ Михайло Михайлович

голова Рівненської обласної ради (2014-2015 р.р.)

Бізнесмен, політик, депутат обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

Молодий політик, який у світлі останніх подій в Україні, і Рівному зокрема, досить часто потрапляє в об'єктиви теле- та фотокамер. Він став активним учасником Євромайдану та тепер вже революції. 

На противагу своєму батькові, - теж Михайлу Кириллову, підтримує протестний рух українців. І у той час, коли Кириллов старший пише блоги на кшталт "Гомосексуалізм як дзеркало європейської демократії", молодого Михайла активно просувають у крісло голови обласної ради. У більшій чи меншій мірі його кандидатуру на цю посаду підтримують інші опозиціонери та громадські активісти Майдану. До того ж, нещодавно його обрали головою Народної Ради Рівненщини.

Михайло Кириллов молодший народився 5 червня 1980 року у Рівному. Навчався у львівській школі, а у 1997 році закінчив рівненську ЗОШ №11. Першу вищу освіту здобув у НУВГП, у 2009 року вступив у Львівський національний університет імені Івана Франка.

Майже відразу після закінчення школи став підприємцем. У Рівному його знають як власника та директора магазинів автозапчастин "СамурайАвто". Кириллов молодший та депутат облради Вадим Сидорчук стали співзасновниками рівненського інтернет-видання "ТакеІнфо".

Політичну кар'єру розпочав з 2009 року у лавах тоді ще громадської організації, а згодом партії "Фронт Змін". Пізніше приєднався до ВО "Батьківщина".  Депутат шостого скликання Рівненської облради, обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії «Фронт Змін». Очолив в облраді фракцію "Батьківщина". 2 квітня 2014 року написав заяву на вихід із партії "Батьківщина".

Активно підтримує молодь, був лектором у проекті "Вуличний університет". Разом із нинішнім нардепом Юрієм Вознюком започаткував творчий конкурс для обдарованої молоді “Інтелект майбутнього”.

Протилежності у політичних поглядах зі своїм батьком бачить у практично повній відсутності спілкування одного з іншим. Як розповідає сам молодий політик він ріс із дідусем та бабусею у Львові, натомість батьки впродовж п’яти років були у відрядженні. Пізніше батьки розлучились. Через проросійські погляди батька, Кириллову молодшому закидають можливу подвійну гру на стороні опозиції та провадної партії. На такі звинувачення чоловік жартома відповідає, що він секретний агент.  

Підтримує ідею повної зміни системи місцевого самоврядування в Україні та децентралізації влади. 

Дружина – Кириллова Ірина Павлівна. Виховує дочку Ірину.

Любить кататися на лижах та час від часу займається боксом. Активний користувач соціальних мереж, перший серед рівненських політиків та депутатів запровадив онлайн трансляції своїх депутатських звітів.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.