КУРСИК Олександр Васильович

Власний кореспондент телеканалу «1+1» у Рівненській  області (до 2016 року), депутат Рівненської міської ради, фракція ВО "Батьківщина", директор ТРК "Ритм"

Народився Олександр Курсик в селі Срібне Радивилівського району Рівненської області.

Навчався у ЗОШ№2 у Бродах (1992-2001 рр) та в ліцеї №1 Радивилова (2001-2003).

Вищу освіту (за фахом – журналіст) здобув у Рівному, закінчивши у 2008 році факультет масової комунікації та інформаційних технологій Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем’янчука.

Також у 2011 році Курсик закінчив факультет економіки Національного університету водного господарства та природокористування (спеціальність – «Економіка підприємства»).

Перші кроки на професійній ниві Олександр Курсик зробив у травні 2005 року. Займав посаду кореспондента служби новин і ведучого на радіо «Край» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії.

Але вже через рік талановитого журналіста помітили на місцевому телеканалі, тож запросили Курсика на посаду журналіста служби новин телекомпанії «Рівне-1». А вже у 2007 році він був призначений на посаду  редактора прямоефірної програми «На часі». Паралельно Олександр працював стрінгером –  позаштатним кореспондентом на телеканалах «НТН» та «Інтер».

З листопада 2007 року Курсик працював помічником народного депутата Юрія Прокопчука, склавши присягу держслужбовця. А власним кореспондентом телеканалу «1+1» у Рівненській області став у червні 2008 року. У вересні того ж року розпочав викладацьку діяльність у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті на факультеті МКІТ.

З жовтня 2010 року Курсик є депутатом Рівненської міської ради від ВО «Батьківщина». Пройшов туди по 14-му мажоритарному окрузі м.Рівне, куди входять частина вулиць Чорновола, Степана Бандери, Мірющенка, Княгині Ольги тощо.

На випадок, якщо не вдасться подолати мажоритарний рубіж Курсик мав підстраховку у вигляді другого місця у партійному списку «Батьківщини». Подейкують, що такій високій позиції посприяло не лише ім’я відомого журналіста, а й зв’язки його тестя Віктора Талащука (двічі голови Костопільської райради, який свого часу очолював «Батьківщину» на Костопільщині та навіть приймав до лав партії нинішнього в.о. керівника обласної організації цієї партії, нардепа Миколу Кучерука). За чутками, це високе друге місце тоді внесло смуток серед інших «заслужених» партійців-бізнесменів, якщо хотіли потрапити в Рівнераду за прохідною частиною партійного списку.

У Рівнераді Олександр Курсик є не лише депутатом, а й головою фракції «Батьківщина».

Окрім політичної та професійної діяльності, Курсик займається й громадсьткою. Зокрема є головою Рівненської обласної громадської організації «Всеукраїнська асоціація стронгменів України Василя Вірастюка».

Окрім того, з листопада 2011 року є заступником голови Громадської ради при УМВС України в Рівненській області. А з 2013 року член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

На медіа-ринку Олександр Курсик відомий не лише як журналіст, а й як співвласник інтернет-порталу Charivne.info.

Хоббі - любить полювати та подорожувати.

Олександр Курсик одружений. Дружина – Курсик (Талащук) Євгенія Вікторівна. Виховує доньку Олександру.

Батько – Курсик Василь Федорович. Мати – Курсик (Петруля) Ольга Степанівна.

Народився Олександр Курсик 1 жовтня 1985 року.

Сторінки у соцмережах:

Вконтакте | Facebook | Однокласники 

Коментарі

...

Одним словом - Садівник!!!

тож Курсик довів, що він не садівник. для чого знову брехати? він відкрито голосує!!!

Курсик не вибріхався. Вірніш не відбрехався. Хай відмовиться від саду для свого діда.

Не має значення,на кого з родичів оформлений садок за 20 000 доларів.Він вже ніколи не відмиється!!!!

ВСЕ має значення!!!!! дії мають значення, а не замовна стаття продажного журналюги ДЮГА. 1. він не голосував за виділення. 2. за таємні голосування Курсик завжди був проти. 3. Курсик проголдосував щоб рада працювала відкрито. 4. ГОЛОВНЕ - Невже сказав, що землю він допомагав оформлювати своєму батьку!!!!!!до чого тут Курсик? головна причина проста - конкуренція в Батьківщині - ось і ВСЕ.

Я знаю Сашка Невже давно,він зараз сильно переживає що його так використали...а людина яка насправді хапнула земельку,відмазується.Нехай батько офіційно перепише на Сашка половину,тоді все стане на свої місця.Я пропоную відслідковувати цю ситуацію журналістам і вивести на чисту воду всіх

а я знаю Курсика давно. він не брав землю. і не голосував за неї - це головне!!!!!!! якби брав, то у закритому режимі спокійно б проголосував!!!!! досить брехні!!!!!

Thanks for the valuable content you place on the site
I’m thoroughly enjoying your websit
thanksfull

Your site content is awesome

Thank you very much

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.