МАСОВЕЦЬ Богдан Петрович

Начальник Рівненського Гідрометцентру, голова Рівненської міської організації партії "Сильна Україна"

 

Богдан Масовець народився на Батьківщині губернатора Рівненщини Василя Берташа та голови облради Юрія Кічатого в смт. Рокитне. Має близькі і навіть дружні стосунки з обома іменитими земляками. Не в останню чергу тому стрімко рухається по кар’єрній драбині. Зокрема, Богдан Петрович з 2006 року і донині очолює  Рівненську обласну  молодіжну громадську організацію «Союз молоді регіонів України», тобто молодіжну організацію провладної Партії регіонів.

Відомо, що він з дитинства займається боксом. Також, попри серйозні зв’язки із керівниками області, Масовець демонструє джагу до знань, адже нині здобуває вже третю вищу освіту.

Закінчив ЗОШ№3 у Рокитному, після чого у 2001 році вступив на навчання до Рівненського державного аграрного технікуму, після закінчення якого у 2004 році отримав диплом молодшого спеціаліста та кваліфікацію юриста.

В 2005 -2008 р. навчався в Київському  університеті права Національної Академії Наук України після закінчення отримав диплом спеціаліста та кваліфікацію «Юрист»

А в 2010 – 2013 році навчався в  Національній академії державного управління при Президентові України, після закінчення отримав Диплом магістра державного управління.

Також з  2012  і по даний час навчається  в Тернопільському національному економічному   університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

На професійній ниві Богдан Масовець з’явився після закінчення коледжу - на посаді юрисконсульта юридичного відділу ВАТ «Рівнегаз». З 2006 по 2007 роки працював помічником – консультантом народного депутата України. А у 2008 році його призначили начальником відділу правового забезпечення Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області.

На посаді начальника Рівненського обласного центру з гідрометеорології Державної служби надзвичайних ситуацій Богдан Масовець працює з лютого 2011 року. У вересні 2014 року очолив Рівненську міську організацію політичної партії "Сильна Україна".

Також відомо, що у 2010 році він балотувався до Рівнеради по одному із мажоритарних округів, проте спроба стати міським обранцем не увінчалася успіхом. Окрім того, за свідченням очевидців, Богдан Масовець товаришує із сином губернатора депутатом Рівнеради Мирославом Берташем та сином голови Рівненської РДА Андрієм Карпенчуком. Його батько Петро Масовець займав посаду заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації за часів президента Януковича.

Богдан Масовець одружений, виховує двох доньок. Народився 23 вересня 1983 року

Сторінки соціальних мережах:

"Вконтакте" | "Facebook"      

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.