БЕРЕЖНЮК В’ячеслав Євгенович

Начальник управління житлово-комунального господарства м.Рівне

 

 

В’ячеслав Бережнюк народився у с. Кургани, Острозького району, Рівненської області. У 1977 році у цьому ж районі закінчив Могилянську середню школу. Того ж року у вересні влаштувався робітником у РБМУ-2 у м.Рівне, де працював трохи більше як півроку, доки не був призванив на службку в армію. Після двох років служби з армії звільнився у званні старший сержант.

У 1980 році кілька місяців працював робітником в БУ-43 тресту "Київміськбуд-2" у столиці. Тоді ж вступив на навчання до Київської технічної школи Південно-Західної залізниці, де опанував спеціальність механік рефрежераторних потягів. Відомо, що за цією спеціальністю у 1981 році Бережнюк працював у депо м. Фастів на Київщині.

Доки у 1983 році не вирішив змінити спеціальність, ступивши на навчання до Кишинівської спеціальної середньої школи міліції МВС СССР. За два роки В'ячеслав Євгенович закінчив її за спеціальністю "юрист", після чого із 1985 по 1996 рік працював в органах внутрішніх справ Рівненської області на різних посадах, таких як оперуповноважений, начальник відділення БХЕЕ Кузнецовського МВВС, заступник начальника РВВС Володимирецького району, заступник начальника УБХСС УМВС Рівненської області, начальник Рівненського РВ УМВС, перший заступник начальника відділу по керівництву дорожньою міліцією УМВС Рівненської області. В листопаді 1996 року звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням у званні майора міліції.

З 1997 по 2003 рр В'ячеслав Бережнюк працював заступником начальника Рівненського обласного управління у справах захисту прав споживачів. Доки не очолив державну інспекцію з контролю за цінами в Рівненській області, де працював до 2010 року.

Також у 2004 році Бережнюк здобув спеціальність "економіст" за спеціалізацією економіст-фінансист у Економічному міжнародному університеті "РЕГІ" (нині - МЕГУ ім. Дем'янчука)

.З березня 2010 по червень 2011 року працював головою рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, з червня 2011-го по жовтень 2012-го - заступником голови цього ж відділення, доки цю посаду не було скорочено.

Після цього з 2012 року Бережнюк був зареєстрований як приватний підприємець, хоча, як подейкують, підприємницької діяльності він не проводив.

У вересні 2013 року В'ячеслав Бережнюк був призначений начальником управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому.

В'ячеслав Бережнюк має трьох дітей: старшу доньку Віту та двох синів - Віталія та Андрія. Дружина - Бережнюк Любов Феодосіївна. 

Володіє трьома мовами - українською, російською та французькою. Захоплюється ігровими видами спорту, любить порибалити.

В'ячеслав Бережнюк народився 28 січня 1960 року.

Коментарі

РВВС Володимирецького району, заступник начальника And УБХСС УМВС Рівненської області,
https://basketball-legends.io/

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.