ЄВТУШЕНКО Святослав Ігорович

 

Депутат Рівненської міської ради

До переобрання депутатом (тобто, до жовтня 2015 року) був головою постійної комісії Рівнеради з питань транспорту та зв’язку. 

Святослав Євтушенко став депутатом Рівненської міськради за списками партії УДАР Віталія Кличка. Власне він був один з тих, хто був в партії видатного українського боксера, від початку створення партійних структур УДАРУ на Рівненщині. 

Невдовзі після обрання депутатом Рівнеради у Євтушенка виникає конфлікт з керівництвом обласної організації партії УДАР. Його знімають з посади голови обласного виконкому і керівника міської організації та виключають із партії. Після розриву з УДАРом, Святослав Євтушенко приєднався до депутатської групи «Рівне» і був позапартійним.

Під час Революції у 2013 році Святослав Євтушенко очолив Рівненський міський партійний осередок "Народного Руху України".  Під час парламентських виборів 2014 року балотувався самовисуванцем у народні депутати України по виборчому округу №152 (м. Рівне).

На місцевих виборах 2015 року став депутатом Рівненської міськради, будучи першим номером ВО "Громадський контроль". 

Вищу освіту, Святослав Євтушенко, здобував на факультеті міського будівництва та господарства в Українській державній академії водного господарства (нині НУВГП). Зараз є здобувачем цього ж університету.

З 2002 року працював в компанії «Вік-Експо»: спочатку інженером-будівельником, а потім – майстром, виконробом, начальником будівельної дільниці та начальником будівельного відділу. Пізніше, з 2005 по 2010 рік, працює заступником директора будівельної фірми ТзОВ «БМК». Саме в цей період Святослав Ігорович активно працює над залученням європейських грантів. Зокрема в такий проект, як екологічне поселення в селі Радиславка, Рівненського району. Саме завдяки цьому проекту Євтушенко, як стверджують наші джерела, формує свій початковий фінансовий капітал. Після обрання депутатом і з початком у Рівному проекту щодо вивезення, сортування та переробки сміття, Євтушенко стає в 2011 році директором ТзОВ «Санком-Рівне». 

Прізвище Євтушенка з’являється на рекламі «Санком-Рівне» на всіх сміттєвих баках міста. А на столі міського голови з’являються соціологічні дослідження, де директор «Санком-Рівне» значиться серед лідерів у можливих мерських перегонах. Саме тоді Володимир Хомко збирався до Верховної ради і підбирав собі наступника. Але мер тоді до парламенту не потрапив.

Наразі Святослав Євтушенко є директором ТОВ «Санком-Рівне» та директор сміттєсортувального заводу, який влітку 2013 року, з пафосом і шумом відкрили поблизу Рівного.

Політична кар’єра Святослава Євтушенка свого часу була пов’язана з ім’ям - Тараса Максименка. Екс-речник голови Рівненської облдержадміністрації Віктора Матчука, екс-депутат облради та екс- депутат Рівнеради Максименко тоді сприяв просуванню свого кума в політиці. Коли на політичному горизонті з’явились дві нові політичні сили «Фронт змін» та УДАР, Максименко очолив партію Арсенія Яценюка. І як політик, який звик «розкладати яйця по різних кошиках», активно сприяв тому, щоб його кум очолив УДАР.

Щоправда був період, коли обоє кумів активно між собою ворогували, кажуть, що і зараз між ними ситуація схожа, адже Максименко працює у команді чинного мера Володимира Хомка, а Євтушенко балотувався у депутати міськради від "Громадського контролю", який очолює головний конкурент міського голови Дмитро Якимець.

Народився Святослав Євтушенко у Рівному, 9 лютого 1979 року.

Одружений, виховує двох синів і доньку.

Коментарі

Майже все брехня, крім дати народження, освіти і прізвища.
Але почитати цікаво...
Відчуваєш себе могутнім!!!

ой на рахунок УДАРУ -це правда з євреєм Чугунніковим скоро всі цю політ силу покинуть, а Льошик муляренко -це взагалі срам партійний!!!

Ви забули написати, що я зять міського голови Рівного

Ну якщо ти Артюнян чи Пардо - тоді й справді зять.

а хто таке Пардо?

Пардо це зять Хомка, адже дочка вийшла заміж за кордоном за іноземця .
Одне Олексій зробив правильно, вийшов з Удару, адже з брехунами робити себе не поважати ...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.