БУБЛИК Андрій Володимирович

 

Підприємець

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Бублик народився у російському місті Новосибірськ 8 вересня 1965 року. Після закінчення школи, навчався у Свердловському військовому училищі. Служив в армії, нині – підполковник запасу. Потрапив у Рівне, коли приїхав на весілля товариша. Зустрів дівчину, а вже незабаром одружився із нею. У шлюбі прожив близько 10 років. У цьому шлюбі народились двоє дітей – Віолетта та Павло.

З ім’ям підприємця Андрія Бублика у Рівному свого часу було пов’язано багато масштабних проектів та скандалів. Він запам’ятався мешканцям Рівного будівництвом ринку «Андріївський», який відкрили у 2002 році, супермаркетами «2000» та «Бомба». Багато чого говорили і про провокаційний дизайн клубу «777». У 2006 році часопис «Губернія» оцінив статки Андрія бублика у 5 мільйонів доларів.

Свого часу мав конфлікти з екс-головою Рівненської облдержадміністрації нині покійним Василем Червонієм. Це пов’язували із поганими стосунками Василя Червонія із тодішнім мером нині теж покійним Віктором Чайкою. Останній, нібито, допомагав Андрію Бублику втілювати його бізнесові проекти. Також Бублика звинувачували у тому, що він не зовсім прозорим чином отримав у користування земельну ділянку на місці якої нині стоїть багатоповерхівка. Мова йде про територію колишнього дитячого садочка навпроти Покровського Собору.

Неприємності Андрію Бублику принесло і кафе «Non-stop», яке підприжмець побудував без відповідних дозволів на території парковки біля автовокзалу. Ця забудова спричинила свого часу сплеск активності депутатів на сесіях Рівнеради. Депутати шуміли, проте нічого не могли зробити, чи може не дуже хотіли. Так чи інакше крапку у конфлікті поставив сам підприємець – зніс самобуд. А вже згодом фірма «Бадьорість», засновником якої є Андрій Бублик отримала відзнаку у номінації «Кращий заклад торгівлі, ринок" загальноміського рейтингу «Гордість міста». Нині ім'я Андрія Бублика пов'язують із будівництвом багатоповерхового будинку по вулиці Гайдара, поблизу якого нещодавно впав будівельний кран.

Андрій Бублик звик випробовувати долю. Він не розраховує на підтримку сторонніх. Людей тримає на відстані та стверджує, що немає друзів. Можливо, саме через незламність та принциповість його вороги здійснили на нього замах у липні 2002 року. Тоді він мешкав поблизу гідропарку. Неподалік будинку підприємця невідомі розстріляли його авто, у якому знаходився сам бізнесмен та його охоронець. Андрій Бублик отримав кулю в живіт, охоронець – у ногу. Злочинця не знайшли.

Вільний час Андрій Бублик присвячує саморозвитку, багато подорожує, захоплюється екстремальними видами спорту. Займається бігом та боксом (має звання майстра спорту з боксу), вивченням іноземних мов. Грає у преферанс та футбол разом з іншими відомими рівнянами, серед яких і начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської області Юрій Сідлецький. Дитяча мрія працювати в авіації не здійснилась, проте пройшовши курс навчання та отримав посвідчення пілота-планериста.

Автопарк Андрія Бублика часто змінюється. Там побували:Toyota Land Cruiser, Lexus, кабріолет Mercedes SL-Class, спортивний мотоцикл та Bentley.

Коментарі

Ринок Андріївський відкрився в 2000-ному році. Я ще тоді працював в Андрія Володимировича охоронцем. В ті роки Бублик активно займався благодійністю, навіть день був виділений для цього (середа, якщо я не помиляюсь). В час коли заборгованості по зарплатам були по пів року, у Володимировича зарплата платилась вчасно. І взагалі про Бублика погано може сказати тільки ті люди які намагались його кинути, а до своїх працівників він відносився справедливо.

Ярослав, не бреши. "Андріївський" відкрився в травні 2001 року.
Ще не дуже добре відзиваються про нього ті люди, яких він кинув))))))

ригівська тусовка)

ну і морда!

На свою посмотри, урод....ссыкло несчастное...

Майстер спорту по кiдалову...

Ярослав Гранітний твій бред засунь собі в жопу. Знайшов достойну людину!!!!. Ходив в шістках у "достойної " людини, то хоть не говори про це мудак.У одних вкрав, а іншим дав оце благодійність в середу.

гранитний и всі шістки Андрія ви хоча б не позорили себе.всі знають що Андрій з 90х рекетом гроші заробляв а такі як гранітний їж бігали вибивали.просто не зрозуміла позиція багатьох рівненських журналістів вони йому дупу лижуть чи що.все місто знае кто Андрій .та і нічого в тому немає страшного ахметов теж свого товариша підірвав бомбою.просто навіщо писати про людину яка таким шляхом пробила собі дорогу життя.його ж наслідквати почнуть.невже немає інших.хочете написати про справжнього бізнесмена напишіть про матчука .краще напишіть про достойних.наприклад про нащого директора театру який підняв його з могили і якого поважають не бандюки а діячі культури в европі.

«Губернія оцінив статки Андрія бублика у 5 мільйонів доларів.
https://cookieclickeronline.com/

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.