Гладкевич Надія Федорівна

Гладкевич Надія Федорівна,  генеральний  директор ПрАТ «РЕНОМЕ»

 

За фахом Надія Федорівна інженер-системотехнік, вищу освіту здобула  у Київському політехнічному  інституті.  Свою професійну діяльність розпочала в 1986 році на Рівненському радіозаводі інженером-програмістом. З 1990 року працювала старшим інженером-програмістом в МП «Восток-Програма» - підприємстві, яке з роками стало відоме як група компаній „РЕНОМЕ”.  Тоді ж вона була у числі перший працівників

„Восток-Програми”  разом з Віктором Матчуком, Сергієм  Бербенцем та Анатолієм Кричильським.  Згодом, змінючи різні посади в компанії,   Надія Гладкевич стала директором ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ». В 2006 році, після того як керівник  компанії „РЕНОМЕ” Віктор Матчук став губернатором Рівненщини, Надія Федорівна стала генеральним директором однієї з найбільших приватних фірм області. Сьогодні там працює понад 600 людей. До речі, Надія Гладкевич та Віктор Матчук народилися в один день – 5 червня.

 З приходом її до керівництва фірмою, в роботі було зроблено акцент на соціальну відповідальність. Благодійні акції, підтримка інтернатних закладів, дітей-інвалідів – все це з присутністю самої Надії Гладкевич стало звичною складовою діяльності „ РЕНОМЕ”. Як успішний керівник, Надія Гладкевич не раз здобувала нагороди та відзнаки на рівні міста та області.

В 2010 році спробувала стати депутатом Рівненської міської ради у списку „ Нашої України”, будучи безпартійною. Однак перша спроба виявилась невдалою. Нині вона є членом Рівненського міськвиконкому.

Надія Гладкевич володіє російською,  англійcькою мовами. Захоплюється подорожами, гірськими лижами. Завжди підкреслює, що їй цікаве нове та  складне. Стан спокою – не для неї, бо постійно в русі, у змінах, нових проектах та задумах.

Народилася 5 червня 1963 року в м. Корець. Заміжня, має доньку Олександру.

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.