УНДІР Віталій Олександрович

 

Перший заступник міського голови Острога (2010-2013), голова Острозької РДА (2014-2016), депутат Рівненської облради, фракція БПП "Солідарність"

 

Студент економічного факультету Національного університету „Острозька академія” свій перший трудовий досвід здобув ще  в період навчання  переходом на індивідуальний план.   Працював на Острозькому молокозаводі, який очолювала „залізна леді” Острога – його мама Любов Семенівна Мельничук. Тоді на заводі трудилось понад 200 людей, а сфера його діяльності розповсюджувалась на 3 області. З часом Віталій Ундір став керівником підрозділу молокозаводу у Славуті. В період 8-річної роботи на підприємстві став депутатом Острозької міської ради попереднього, 5-го скликання від Народної партії. Згодом змінив партійність і на виборах 2010 року вже був членом „ Сильної України”.

Вже тоді, під час виборчої кампанії  в Острозі говорили про те, що Віталій Ундір  стане першим заступником міського голови Олександра Шикера в разі його обрання очільником міста. До речі, на цій посаді Віталій Олександрович  змінив свого попередника Олександра Корнійчука, теж випускника Острозької академії.

Минулого року перший заступник міського голови пройшов стажування  в США, штаті Огайо, м. Толедо за програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID.  Програма впроваджується   за фінансової підтримки американського уряду.  Його кандидатуру  було обрано з поміж 64 претендентів.

Сьогодні  перший заступник є найчастішим гостем та інтерв’юером міської газети. Як ніхто з можновладців,  активно використовує соціальні мережі для презентації діяльності міської влади. Там же часто „отримує на горіхи” від острожан за комунальні проблеми і веде з ними діалоги. Таким чином, Віталій Ундір вже готує стартову площадку під майбутні вибори міського голови і не приховує, що буде балотуватись на мера.

Перший заступник міського голови є постійним учасником спартакіад серед держслужбовців. Любить футбол, і є активним вболівальником усіх ігор острозьких футболістів, а фоторепортажі про матчі з’являються на його сторінках у соцмережах одразу після їх закінчення. 

Народився 20 жовтня 1980 року, одружений, виховує доньку Любу.

Дружина Наталія керує Острозькою філією Надра банку.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.