ЖУРАВЕЛЬ Юрій Григорович

Лідер гурту "От вінта", художник, громадський діяч. 

Юрій Журавель відомий у Рівному перш за все у якості лідера та вокаліста украбільного гурту "От вінта". Він автор слів та музики альбомів гурту “Дригтиндимба”, “Дарма я наївся цибулі”, “Попереду”, «Потом і кров’ю». Крім того Юрій – активний громадський діяч та ініціатор загальноміських акцій. За його ідеєю у місті відбувається кінофестиваль "Двері", флеш-моб "ЧЖ", "Велодень". У 2012 році Журавель створив громадську організацію "Діти підземелля", яка ініціювала у міста багато проектів. Зокрема встановлення в місті велопарковок.

Відомий Юрій Журавель як художник та аніматор. Мультиплікаційні кліпи Юрія Журавля: «Не мала баба клопоту – купила порося»,  «Опля – картопля!» та анімований ремікс «Дарма я наївся цибулі» неодноразово займали призові місця у хіт-парадах провідних музичних каналів України, Росії та Литви.  Юрій Журавель – винахідник та засновник музичного стилю “украбілі”. Піонер української флеш-кліп анімації. Переможець багатьох рок-фестивалів України, Росії, Польщі та Литви.

Саме малюнки Журавля ілюстрували книгу "Мазепа. Крок до правди" та роман Братів Капранових "Щоденник моєї секретарки".

Освіта вища, закінчив факультет педагогіки та методики початкового навчання Рівненського державного педагогічного інституту за спеціальністю “основи дизайну та образотворче мистецтво ”.

Народився 6 травня 1972 року в м. Овруч Житомирської області.

Одружений. Має доньку Катерину. 

Коментарі

кажуть, що в Любомлі , Волинська область там народився)

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.