ВОЗНЮК Юрій Володимирович

Народний депутат України (фракція ОО "Батьківщина")

Батько нинішнього нардепа - Володимир Вознюк за часи незалежності зміг збудувати потужну компанію ТзОВ "Екорембуд", яка доросла навіть до виконання підрядів на будівництві атомних станцій в Україні та бурових вишках Росії. Це, багато вчому, забезпечило стрімкий злет його сина – Юрія.

Закінчив навчання в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті, здобув фах бухгалтера-економіста. Після МЕГУ 22-річний юнак став став співзасновником, а згодом і фінансовим директором ТзОВ фірма "Екорембуд ЛТД". З того часу бізнесова кар’єра сина Володимира Вознюк йшла тільки вгору.

У 2010 році, на місцевих виборах, Юрій Вознюк стає депутатом Рівненської міськради за списком партії "Фронт змін". Вже за два роки Юрій Вознюк стає народним депутатом Верховної ради під брендом  об’єднаної опозиції "Батьківщина". Кажуть це вдалось не без підтримки батька - Володимира Вознюка.

Для підтримки потрібного іміджу, молодий політик обзавівся ще й медійним ресурсом. Так на початку року в області з’явилась газета "Рівненська правда", яку контролює Юрій Вознюк. Видання є фактично ребрендованою газетою «Телеракурс», що є сателітом іншої газети – «Рівне ракурс».

Вже будучи в статусі народного депутата Юрій Вознюк розлучається з дружиною. З якою в шлибі мали трьох дітей.

Під час Майдану нардеп брав участь в акціях протесту в Києві.

Коментарі

І де б ти, Юрцю, був би без таточка?..
замість обклеювати білборди собою - на зекономлені гроші від цього - підтримав би талановитих та спортивних дітей району

А чого не дописали, що це покидьок , який має коханку і плювати він хотів на сімейні цінності і чотирьох дітей!

Аутсайдери ще не можуть простити Вознюку перемоги і продовжують поливати його брудом??? Підіть краще в церкву і покайтеся!!!

Це якраз Вознюку і треба робити щоденно! Депутатський термін пролетить швидко, а далі - Бог батько! Але таке лайно не відмолиться ніколи- 100%

Заздрить потрібно мовчки!!!

Шановний пане Юрію! Мешканці будинку№28 по вулиці Олека Дундича вже неодноразово звертались до вас через вашу громадську приймальню стосовно хуліганського вчинку ваших прихильників,які фарбою написали гасло "ЗА ВОЗНЮКА!" на дверях квартири №47,де мешкає пенсіонерка. Мешканців щоразу завіряли,що виправлять цю ситуацію, але минуло вже багато часу і досі жодних зрушень з місця. Гасло надалі закликає голосувати за вас і наштовхує на думку,чому аналогічних закликів не можливо зустріти на дороговартістних дверях? Спадає на думку,що ви навмисне проінструктували своїх агітаторів, знаючи,що пенсіонери не подадуть на вас в суд! Пропонуємо вам в надкороткий термін спростувати наші здогадки.Просимо надалі проводити роботу із роз'ясненням законодавства серед своїх агітаторів та прихильників і нести відповідальність за їх вчинки та злочини,на які вони готові заради чи то вас, чи то ваших грошей! Та просимо,нарешті,виконати хоч одну обіцянку,стерти фарбу із дверей!

Для нього і це непосильна обіцянка)))))

Для нього і це непосильна обіцянка)))))

стерли

Юрцю із своєю помічницею Зоряною таки гарно відпочивали на Козацьких могилах в червні!м-да а ще виявляється батько 3 дітей...чи 4-х?

Також можна додати в його біографію, що він нехтує законами України - голосує за себе та колег по цеху.

Фотопідтверждення
http://sprotiv.org/wp-content/uploads/2014/06/Voznuk-Yuryi1-500x500.jpg

Мда ... політика - брудна річ... та ще й з нашими людьми... для чого обливати брудом людину ... ніби всі такі чистенькі та порядненькі ...

Мда... Отже, коментаторі хочуть бачити своїм депутатом молодого криштально чесного сироту, який має доста чесно зароблених грошей, щоб провести ефективну передвиборчу компанію. Ну і головне: нікого, тіко жінку, і шоб не фуліганив. Ну шо скажеш, файно! Давайте кандидатури! Шо, нема? Ну то самі висувайтесь! А шо так!? Хто ж Рідний Край рятувати буде? Я не знаю Вознюка, Петрука, Іванюка. Я знаю одне - необхідна жорстка система контролю над ними і в три рази жорсткіша система покарань. Шоб тіко при думці про "наіпать" яйця би втягувались в черевну порожнину, а сфінктери розслаблялись. Де її взять? Ну, як в мене болгарки нема, то я в сусіда позичаю. На время. А в нас, слава Богу, ше не всі сусіди спаскудились...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.