Ви бидло!?

Раби, подножки, грязь Москви,

Варшавське сміття — ваші пани.

Ясновельможнії гетьмани.

Чого ж ви чванитеся, ви!

Сини сердешної Украйни!

 

Я згоден з кожним словом цих рядків написаних Тарасом Шевченком. А після останніх подій хочеться крикнути: «Люди, ви бидло! І заслуговуєте на те, як живете і як з вами поводяться».

Кілька днів тому тут на сайті «ВСЕ» була опублікована стаття про проблеми в дитячому садку №14 міста Рівне. Ситуація, яка там склалась – типова для садочків і шкіл не тільки Рівненщини, а й всієї країни. Та це не означає, що потрібно мовчати та терпіти, бо якщо не намагатись виправити ситуацію то вона такою буде завжди.

Кілька мам з того садочку спробували, а я висвітлив цю спробу. Кілька днів у «Фейсбук» точилась жвава дискусія. Дехто пропонував докази і матеріали з інших шкіл і садочків, щоб дати проблемі якнайширшу публічність.

Та вже за кілька днів, мені зателефонував один з тих, хто обурювався і обіцяв дати докази і довго пояснював чому він зараз цього зробити не може.  Його моральність в тому, що він сам не протестував проти ситуації і ніби буде непорядно оприлюднювати через ЗМІ. Але коли дитина закінчить школу, пообіцяв співрозмовник, то він звісно дасть всі квитанції і документи. Як на мене, це просто інша модифікація української філософії «моя хата скраю».

Але найбільше вразило інше. За словами батьків, які спробували розібратись з тим куди йдуть гроші в садочку №14, тепер на них морально тиснуть і вони побоюються, що тиснутимуть на дітей. Але це непорядно і підло. Мами тепер всерйоз думають про переведення дітей в інший садочок. Шкода. Зрештою, особисто я вірю, що будь яке зло заподіяне людині (а тим паче дитині) рано чи пізно повернеться до того, хто це зробив.

А всім тим, хто любить справедливість на словах у розмовах з рідними за столом раджу почитати Шевченка. Як би для вас образливо це не звучало, але ті слова, на початку цього тексту – про вас. Не виключено, що колись ви чи не дай Боже ваші діти, опиняться на місці тих, з ким сьогодні «не граються» інші. І не обурюйтесь, коли хтось назве вас – лякливе бидло.

Коментарі

Я не считаю родителей быдлом, людьми низшего сорта. Я считаю их просто людьми. У каждого из них свои взгляды, система ценностей и отношение к жизни. Каждый человек - индивидуальность.И не стоит забывать, что из мнений каждого отдельного человека складывается общественное мнение. А вот если мы начнем делить людей на группы: быдло- не быдло, мы опустимся до уровня зарождения фашизма. Ведь фашисты тоже делили людей на группы. И все помнят, что из этого вышло.

Скільки хамства в окремих коментах, це чомусь не дивує. Скільки коментів на захист і це не дивує. Хоча в блозі журналиста нападок на процес виховання не було, на погану роботу персоналу не було. Нападки на двох жінок були, обливання їх брудом, та порпання в їх білизні було і це не дивує. Я в котрий раз прошу всіх ДАТИ відповідь і захісників і критиків, ЧОМУ, якщо все БУЛО ЧЕСНО, ВІдмінили надання ПЛАТНИХ ПОСЛУГ? ЧОМУ? Захисники, бийте на сполох! все ЧЕСНО! ЧОму ВІДМІНИЛИ? Авторе ЧОМУ?

ЧИЇ БРУДНІ РУКИ НИЩАТЬ ДИТЯЧУ МРІЮ?!
Пробігаючи новини на сайті "чесних новин", мимоволі зупинилась на статті О.Кривошеєва про навчання дітей в підвальному приміщенні в садочку. Із здивуванням зрозуміла, що це стаття про садочок в якій ходили моя донька(випуск 2011року). Тенденціозність, непрфесійність, відсутність елементарних знань термінології вразила мене. Перш ніж писати таку абракадабру про заклад в якій, я впевнена, автор навітьь не заходив, треба було б пану Кривошеєву розібратись в тлумаченнях таких слів як: нежитлове, трудові договора, додаткові послуги і багато інших не відомих автору слів, які він очевидно по вказівці злобно використовував. Склалось таке враження: не знав, що коїв.
Тепер про садочок. Перш ніж віддати мою доньку у садок я вивчила цю тему досконало! І прийняла рішення в 14-ий, хоча їздити мені було досить далеко. Те відношення, яке я відчула до дитини в садку - мене вразило. Увага, лагідність, жодного крику, психологічний комфорт - ось, що було приємно у відношенні до дітей.
Що стосується тих самих ненависних для пана Кривошеєва послуг, то дякуючи якраз цим послугам в моєї дитини виявились прекрасні здібності до танців ( вона 5-ий рік успішно танцює в "Едельвейсі", вона прекрасно малює. При вступі до школи моя донька була підготовлена на всі 100%! Недарма серед батьків існує впевненість, що садок №14 найкраще готує дітей до школи.
І ще:
1. Якби в цьому садку щось було б не так,- то чому в нього черга з батьків, щоб записати туди свою дитину?
2. Якщо комусь не довподоби цей садок -то переведіть своїх дітей до іншого садочка.Чи не так вельмишановний замовник статті?
3.А може якісь нам невідомі причини змушують замовника мститися доброму, професійному закладу через О.Кривошеєва?
4. Тепер пан О.Кривошеєв сам того не здумавши –заробив собі репутацію нечистого на руку, висмоктую чого якісь сумнівні факти, журналіста. А чи насправді його можна після цього позориська вважати журналістом?
Що ж- роздумів багато, але висновок особисто я зробила. А ви?

Хе... Наша пісня гарна-нова... Нешановні тролі навколасадочкових подій, невже не вистачає вам здібностей (певно важко в школі давалася наука), щоб усвідомити та зрозуміти, що ви скільки завгодно можете  восхваляти садочок і його завідуючу, поливати брудом і поширювати плітки, про тих, хто,  бачте, іншої думки ніж совково-групова масовка, а також давати оцінку професійності в тій галузі, про яку чули тільки у дибільних телешоу, які заповнюють все ваше нікчемне дозвілля... але процес пішов і він незворотній...  це понтове міщанство треба викорінювати жорстко, прочищати мізки від решток совдепії і задрипансьтва. Час зрозуміти, що здібності ваших дітей не залежать від товщини вашого гаманця, а щоб повихвалятися перед сусідами можна вибрати й інші показники, а не вартість "благодійних" хабарів та напівлегальних "занять" з безграмотними "викладачами" :)

Повністю згідна з Інспектором з кожним написаним словом. Дивують людям яким зручно жити у такому суспільстві де заплатив і не маєш проблем де процвітає корупція в усіх сферах куди не глянь.Люди схаменіться! невже так правда очі коле?чому винні в цій ситуації журналісти які розповідають правду про незаконність про нечесність про те як є насправді???

А от цікаво "Тетяна Миколаївна" та такий собі "Ігор ДЕМ’ЯНЧУК" це одна й та сама людина чи у вас один компютер на двох? )))

Но это может быть внутренний адрес сети, в которой находитесь Вы и Ваши друзья, а может быть и внешний адрес сервера, через который вся эта сеть ходит в интернет, а может быть просто адрес присвоенный случайным образом огромным сервером на время сеанса. А может еще так быть, что у человека стоит программка, которая показывает ненастоящий IP-адрес. Поэтому в каждом ответе есть доля правды...айпи можно и самому написать. Или он назначается наугад сервером, так о каком порядке можно говорить? Конечно, не значит. Только если случайно.

судячи з частоти появи однієї і тієї ж адреси, це не "випадковий" і не згенерований якоюсь програмкою адрес... це в прсторєчії - "паліво")))

коли молоко на губах обсохна дізнаєшся хто такий Ігор ДЕМ’ЯНЧУК:) Це не тобі написано,ця цитата для лікування діагноза совковості у суспільстві. Якби цитували Шевченка ти те ж би запідозрив що то не Андрій пише? Ти не мене лови, у мене динамічна адреса, ти час лови, а то так і залишишся довбнем і перед нащадками буде соромно:)
-Дідусю,а де ви були у своєму житті?
-В інтернеті,мої хороші:)
-А,так ось чому ви на барана схожі!!!!!
Впізнаєш стиль:)))))))))))))))))))))

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.