У Рівному кандидат в депутати агітує в джакузі

Кандидат в депутати по сороковому округу (м.Рівне) на проміжних виборах до обласної ради Ігор Мічуда в рамках агітаційної кампанії на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте" розмістив фотографії, на яких він париться в джакузі та у басейні.

Цей тонкий піар-хід Ігоря Володимировича напевно викликаний бажанням заволодіти електоральними уподобаннями любителів водного відпочинку.

Ігоря Мічуду називають одним із найсильніших кандидатів на цих виборах. За кандидата очікується "море" голосів на виборчих дільницях Рівного 21 квітня.

Нагадаємо, по округу №40 на проміжних виборах до облради балотується 8 кандидатів, один з яких відомий рівненський будівельинк Ігор Мічуда.

Коментарі

на рахунок ботів, яби сказав, але не буду нікого ображати, а на рахунок плакатів, хто друкував і за який рахунок не скажу. але розклеював я ізамітьте безкоштовно, і буду якщо буде необхідно розклеювати і родавати ще. А ще бачу Ви тут один такий правдолюб, то зайдт в народний дім до Олександра і він тобі все розповість. Я ж розумію, що Ви привикли всі питання вирішувати за рахунок бабла :), тому і судите всіх по собі!

Але Зайчук півриться, це хана.
По пергше - не відома людина до теперішнього моменту має купу ботів, які пишуть про нього позитивні коментарі на різноманітних ін-нет ресурсах.
По друге, якісь бачу плакати висять ітп. Олександре, скажіть ЗА ЧИЙ РАХУНОК БАНКЕТ? Хто оплачує таку рекламну кампанію? Ви за свою військову пенсію? Боюсь її буде мало для такого!
Розкажіть людям правду

На рахунок банальних бізнесменів я таких в нас не зустрічав, бо як би вони були банальними бізнесменами то займались би бізнесом, а для вирішення якись своїх проблем делегували свою людину, а я бачу у нас банальних " все мало", тому і йдуть бо гроші є, а потрібна ще й влада, бізнесмени всіляких рангів в політику, в якій нічого не розуміють, нівякому разі нехочу образити в даному випадку Ігоря, можливо і людина непогана, хто його знає краще можуть про це сказати.

Мічуда нормальний чоловік і це всі знають. Як банальний бізнесмен він не має сотні тисяч щоб кидати, або якщо має то ти не банальний коментатор конкретніше напиши. Щеа пропоную Жорі (автору) показати як він у бані відпочиває, хай і про себе напише може він не ТАК і Ігор, може в нього щось більш чудернацьке.

Я, за Олександра Зайчука, багато про нього не розповім тільки тещо знаю: військовий пенсіонер, служив за кордоном в гарячих точках, мололий перспективний політик, знаю що допомагав людям з Вербоавої відстоювати свої права, не знаю чому але на від міну від інших йому довіряю, ага ще на сайті УМВС Ріненської обл. "Громадська рада" там є більше інформації

А ви за кого? Прошу - аргументовано

Ні, на вибори іти потрібно, час ще є, оприділитесь, успіхів!

Маю голосувати на виборах 21 квітня. За кого - не визначився. Пропоную шановним журналістам опитати кандидатів: які проекти рішень вони будуть пропонувати депутатському корпусу в першу чергу? чи вони вже розроблені (якщо так - то нехай оприлюднять)? до якої частини обласної ради вони "примкнуть" - до влади чи до опозиції? виклад має бути чіткий і конкретний - ніякої "водички". бо, чесно говорячи, жоден з кандидатів для мене не є переконливим. чи може просто не піти на вибори?..

Сергію, прошу навести приклади поливання брудом. Обговоримо це. По-друге у нас є розділ "Блоги", може висловлювати вільно там свою позицію без порушення закону. По-третє, настільки я знаю одна партійна газета передруковує наші матеріали без посилання на сайт "ВСЕ". А це нібито порушення закону про авторське право... 

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.